امروز : شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

در آستانه انتخابات حزب محافظه‌کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی‌ها است

یک نظرسنجی که پس از مناظره انتخاباتی بوریس جانسون و جرمی کوربین در آستانه انتخابات سراسری انگلیس صورت گرفت، نشان می‌دهد که جانسون با اختلاف اندکی از کوربین از رقیب انتخاباتی خود جلوتر است.
در آستانه انتخابات حزب محافظه‌کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی‌ها است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۹ |
کد خبر : ۹۱۸۱ |
انتخابات دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، شبکه اسکای نیوز گزارش کرد، پس از مناظره انتخاباتی میان بوریس جانسون، نخست وزیر فعلی انگلیس از حزب محافظه‌کار و جرمی کوربین، رقیب او از حزب کارگر که از شبکه بی‌بی‌سی پخش شد، نظرسنجی‌ای صورت گرفت که نتایج آن نشان می‌دهد جانسون با اختلاف اندکی پیش است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، ۵۲ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی که از سوی شرکت "یوگاو" صورت گرفته، اظهار کرده‌اند که طی این مناظره، جانسون به طور کلی عملکرد بهتری داشته، در حالی که ۴۸ درصد گفته‌اند کوربین برنده این مناظره بوده است.

بوریس جانسون و جرمی کوربین در آستانه انتخابات سراسری انگلیس که قرار است ظرف روزهای آتی برگزار شود، به مناظره پرداختند و با لحنی رقابتی درباره چگونگی خروج از اتحادیه اروپا و طرح‌هایی برای سیاست داخلی صحبت کردند.

با گذشت سه سال از رای مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا، انتخابات پیش رو تعیین خواهد کرد که چه زمان و چگونه این خروج اتفاق خواهد افتاد.

با وجود این که نظرسنجی‌ها حاکی از پیشتازی حزب جانسون نسبت به حزب کوربین هستند و در حالی که کمتر از چند روز به انتخابات انگلیس باقی مانده، به نظر می‌رسد هنوز بسیاری از رای‌دهندگان درباره رای خود تصمیم‌گیری نکرده‌اند.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید