نماینده سابق مجلس:

«بزرگان» از لاریجانی دعوت کنند، کاندیدای ۱۴۰۰ می‌شود

یک نماینده سابق مجلس گفت: در صورت اینکه بزرگان و دلسوزان نظام از لاریجانی برای حضور در انتخابات درخواستی داشته باشند، او برخلاف میل باطنی‌اش، کاندیدا خواهد شد.
«بزرگان» از لاریجانی دعوت کنند، کاندیدای ۱۴۰۰ می‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۶ |
کد خبر : ۱۱۷۸۱ |
انتخابات دیگر کشورها
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، کمال‌الدین پیرموذن، با اشاره به احتمال حضور علی لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: با توجه به شرایط جهانی و به خصوص با عنایت به شناختی که از لاریجانی دارم و همچنین گفت‌وگوهایی که در این چند سال به‌طور پراکنده در این زمینه با وی داشته‌ام، در صورت اینکه گروه‌های مرجع، بزرگان مذهبی، ملت و دلسوزان نظام و کیان انقلاب از او برای حضور در این امر فوق‌العاده مشکل و خطیر درخواستی داشته باشند، برخلاف میل باطنی‌اش، بخاطر منافع ملت وارد انتخابات خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که لاریجانی چه ویژگی و شایستگی به‌خصوصی دارد تا در انتخابات حاضر شود، گفت: به نظرم او هم از لحاظ فردی شایستگی لازم را دارد و هم شناخت کافی از ظرفیت‌های کشور در او دیده می‌شود. البته باید تاکید کنم که لاریجانی در راستای پاسخ‌دادن به مطالبات اصلی مردم و چنانچه دعوتی از او انجام شود و مورد حمایت جناح‌های کشور قرار گیرد، آن وقت، کاندیداتوری را خواهد پذیرفت.

پیرموذن در پاسخ به این پرسش که آیا تحرکات اطرافیان لاریجانی در ماه‌های اخیر برای آماده‌سازی فضای سیاسی جهت حضور رییس سابق مجلس در انتخابات است، اظهار کرد: وظیفه اطرافیان راستین او، این است که محترمانه همه افراد پرنفوذ جناح‌های سیاسی چپ و راست را هم برای دعوت از وی جهت کاندیداتوری و هم تبیین ضرورت این حضور در مقطع فعلی انجام دهند.

این نماینده سابق مجلس تصریح کرد: همچنین لازم است نزدیکان او تلاش‌ها برای جلب آرای مردمی را با پرهیز از دافعه و خودحق‌پنداری و صاحب‌خانه‌پنداشتن خود، به صورت جدی و به نحو مطلوب، و توجه به خواسته‌های ملت انجام دهند.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • ایشون چند سال رئیس مجلس بودند ،واقعا چه کار خاصی در جهت رفاه و معیشت عموم مردم،و در جهت منافع ملی و سیاستهای خارجی و ... انجام دادن که حالا بیاد رئیس جمهور بشه.چه گلی به سر کشور و مردم خواهد زد
    برجام رو همین لاریجانی و بقیه ... تو بیست دقیقه تصویب کردن که شاید بخشی از مشکلات امروز کشور ناشی از عدم کفایت و لیاقت ایشون باشه
    تازه میگه اگر گروه‌های مرجع، بزرگان مذهبی، ملت و دلسوزان نظام و کیان انقلاب از من درخواست کنند برخلاف میل باطنی به خاطر مصلحت ‌شور وارد میشوم
    واعجبا واعجبا واعجبا
    وااسفا