امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۸

"کانیه وست" امضاهای لازم برای نامزدی انتخابات در ایلینوی را تحویل داد

نمایندگان "کانیه وست"، رپر آمریکایی دقایقی پیش از پایان مهلت قانونی، امضاهای لازم را تحویل هیات انتخابات دادند تا نامش وارد فهرست نامزدها در ایالت ایلینوی شود.
"کانیه وست" امضاهای لازم برای نامزدی انتخابات در ایلینوی را تحویل داد
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۲ |
کد خبر : ۱۰۷۰۷ |
انتخابات دیگر کشورها
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، کانیه وست پیشتر مهلت‌های ثبت‌نام در شماری از ایالت‌های آمریکا شامل تگزاس را از دست داده بود اما با پرداخت مبلغی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری واجد شرایط شد.

دست‌کم ۲۵۰۰ امضا از رای‌دهندگان ثبت‌نام شده در ایلینوی لازم بود تا نام کانیه وست وارد فهرست انتخاباتی شود. نمایندگان وست ۴۱۲ ورقه درخواست ارائه دادند و هر برگ معمولا حاوی نام ۱۰ فرد است. مقام‌های انتخاباتی بعدا این امضاها را شمارش می‌کنند.

روز یکشنبه، کانیه وست اولین کمپین انتخاباتی خود را در ایالت کارولینای جنوبی برگزار کرد که کاملا احساسی بود. این رپر آمریکایی درباره خداوند، سقط جنین و جزئیات زندگی خصوصی خودش صحبت کرد و حتی به گریه افتاد اما حرفی از برنامه‌های سیاسی واقعی برای آمریکا نداشت.

کانیه وست که به تازگی گفته بود به اختلال دوقطبی مبتلاست، در روز استقلال آمریکا (چهارم ژوئیه) خبر ورود به رقابت‌ انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او پیشتر از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی آمریکا حمایت کرده و در اکتبر ۲۰۱۸ با او در کاخ سفید دیدار داشت.

چنانچه هیچ مخالفتی درباره نامزدی او تا پیش از ۲۱ اوت به هیات انتخاباتی نشود، نام کانیه وست به عنوان نامزد مستقل در فهرست انتخاباتی ایالت ایلینوی خواهد بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید