امروز : سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک:

از ایده‌های کاربردی و فناورانه حمایت می‌کنیم

مجید کیانپور در نشست‌ شورای مدیران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک مطرح کرد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از ایده‌های خلاقانه و کاربردی در راستای اهداف شرکت حمایت می‌کند.
از ایده‌های کاربردی و فناورانه حمایت می‌کنیم
دوشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۰ |
کد خبر : ۱۱۶۹۵ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجید کیانپور صبح امروز در نشست شورای مدیران که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی شرکت برگزار شد، با تاکید بر اینکه بانک اطلاعات کاملی باید از اقدامات صورت گرفته، در حال انجام و برنامه‌های آینده شرکت تهیه شود گفت: این بانک اطلاعات باید بر اساس مدل CPMو کنترل پروژه و با خروجی مناسبی از برنامه‌ها و اقدامات شرکت تهیه شود، همچنین مدیران هر بخش شرکت گزارشی از عملکرد و اقدامات خود را طبق برنامه در جلسات شورای مدیران ارائه کنند.

کیانپور از یکسان سازی پرداخت حقوق و دستمزد در سراسر کشور خبر داد و افزود: دستمزد پرداختی شرکت باید در ستاد و دورترین نقطه کشور همسان سازی شود و شخصا" عدالت در پرداختی‌ها در تمام استان‌ها را دنبال می‌کنم و نباید تفاوتی میان حقوق پرسنل حتی در دورترین نقطه کشور وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اشاره به لزوم جذب ایده‌های خوب و خلاقانه در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تاکید کرد: از افراد نخبه و نوآور و کسانی که با ایده‎های جذاب و کاربردی بتوانند در تحقق اهداف شرکت کمک کنند دعوت و حمایت خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم با این کار زمینه‌های رشد و بالندگی شرکت را فراهم و با بررسی و پرورش ایده‌های قابل اجرا بتوانیم خدمات بهتری نیز به مشتریان ارائه کنیم.

وی با اشاره به اینکه در شرکت آزمایشگاه توان انجام بیش از 500 نوع آزمایش وجود دارد اظهار داشت: کارهای خوب و مناسبی در حوزه تحقیق و توسعه در آزمایشگاه انجام شده و از این توانایی و تخصص می‌توان برای معرفی توانمندی های آزمایشگاه و تولید گزارش برای شبکه‌های مختلف تلویزیونی استفاده کرد.

کیانپور در ادامه افزود: در بخش آموزش و پژوهش باید استاندارهای این بخش تهیه و تدوین شود و به خروجی مناسبی در این زمینه دست یابیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه زمان انجام تعهدات قراردادهای مبادله شده باید کارشناسی شده باشد افزود: تاخیر در انجام پروژه‌ها را قبول ندارد و مدیران در استان‌ها باید دقت نظر ویژه‌ای به مدت زمان اجرایی قراردادها داشته باشند و تمام پروژه‌های شرکت باید طبق برنامه‌ریزی دقیق در موعد مقرر و کارشناسی شده اتمام یابد و تحویل کارفرما شود و هیچ گونه تاخیر و بهانه در تحویل پروژه و تعهدات پذیرفته نیست.

در پایان جلسه اعضای هیات مدیره و مدیران بخش‌های مختلف شرکت به ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و عملکرد خود پرداختند.

 

خبرنگار: فریبا قاضی پور

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید