امروز : یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مزیت های آموزش آنلاین از نگاه میثم شکری ساز
اختصاصی / رپرتاژ

با توجه به رشد تکنولوژی و همچنین امکان اتصال پایدار به اینترنت، امروزه سبک جدیدی از آموزش به نام آموزش مجازی در حال رشد است. در واقع شاید این روش آموزشی حتی قبل از شیوع کرونا چندان مورد استفاده قرار نگرفته باشد. اما در دنیای امروز همه ما بنا به دلایلی درگیر آموزش مجازی هستیم. دکتر میثم شکری ساز به عنوان یکی از افرادی که در زمینه آموزش مجازی فعالیت می کنند می توانند در این مورد با شما صحبت کنند. وی در واقع برخی از تفاوت های مزایای آموزش مجازی را بیان کرده است که در ادامه با شما در میان میگذاریم.
فروش فوق‌العاده دستگاه ضد عفونی الکترونیک

این دستگاه ضد عفونی الکترونیک برای استفاده در محیط‌های عمومی و پرتردد شهری و همچنین برای استفاده در مراکز عمومی از جمله ادارات، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، آزمایشگاه‌ها، مطب‌ها، مراکز فروش، مهد کودک‌ها، خانه‌های بازی، کافی شاپ‌ها، آرایشگاه‌ها، برج‌ها، مجتمع‌های مسکونی بانک‌ها، باشگاه‌های ورزشی، تالارها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها مراکز تجاری، ادارات و کارخانجات و مراکزی که مراجعه محور هستند طراحی شده تا مراجعان در بدو ورود دست‌ها و اشیاء خود را در کمترین زمان ممکن ضدعفونی کرده و تمام پروتکل‌های بهداشتی و محیطی مخصوص صنوف را رعایت کنند.
اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری/ پیشتازی رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰

بر اساس نتایج اولیه اعلام شده توسط ستاد انتخابات کشور حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی با بیش از ۱۷میلیون و ۸۰۰ هزار رای از ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار رای شمرده شده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، از سایر رقبای خود پیشی گرفته است.
ادامه اخذ رای تا ساعت۲ بامداد /آغاز شمارش آرا

براساس اطلاعیه شماره ۳۰ ستاد انتخابات کشور، شهرهایی که دارای مراجعه کننده هستند، می توانند حداکثر تا ساعت ۲ بامداد به فعالیت خود ادامه دهند سایر شعب در صورت اتمام رای گیری نسبتا به شمارش آرا اقدام کنند.
تلویزیون چند ساعت تریبون نامزدها و انصرافی ها شد؟

آنتن شبکه های سراسری تلویزیون در جریان سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری، به هر کدام از نامزدها نزدیک به ۹ ساعت فرصت تبلیغات داد. این رقم به استثنای سه مناظره ای است که هر کدام، در مدت زمان بیش از ۱۸۰ دقیقه روی آنتن رفت و به طور کلی چیزی حدود یک ساعت و نیم در جریان سه مناظره، به هر نامزد فرصت داده شد تا ضمن بیان نقطه نظراتش، به انتقاد از رقبا بپردازند.
راه اندازی سامانه "مردم ناظر" در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری

همزمان با آغاز انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سراسر کشور سامانه "مردم ناظر" فعال شد.
رئیس ستاد انتخابات کشور: نوشتن کد انتخاباتی نامزدها در تعرفه رای الزامی نیست

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: با توجه به نبود تشابه اسمی در بین نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، نوشتن کد انتخاباتی آنها الزامی نیست.
چرا استفاده از حق رأی اهمیت دارد

«رأی‌ندادن در این شرایط به معنای رأی‌دادن به کسی است که بیشترین فاصله فکری را از ما دارد.»
رهبر انقلاب جمعه ساعت ۷ صبح رای خود را به صندوق خواهند انداخت

رهبر انقلاب جمعه ساعت ۷ صبح رای خود را به صندوق خواهند انداخت.
قاضی‌زاده هاشمی: ریال باید ناموس دولت باشد

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه حفظ ارزش ریال نیاز به ساماندهی حکمرانی دارد، گفت: ریال خلاف آن چیزی که تاکنون انجام شده باید ناموس دولت باشد.
مهرعلیزاده: به هیچ وجه کنار نمی‌کشم

محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد که به هیچ وجه از رقابت‌های انتخاباتی کناره گیری نمی‌کند.
زاکانی: پنج نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی روند/آیا باید تا پایان انتخابات در عرصه ماند

زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید ۵ نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی روند گفت که باید این پنج کاندیدا باهم صحبت کرده تا مردم گرفتار تشتت نشوند و باهم هم افزایی داشته باشند، امروز امتحان بزرگی برای نامزدها است که مردم را به خود دعوت می‌کنند یا به انقلاب؟ هر پنج نفر جدی کار می‌کنند اما آیا باید تا پایان انتخابات بمانند؟ نباید اجازه داد سال 92 تکرار شود.
اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا درباره تجمع هواداران یک نامزد انتخابات در اهواز

دبیرخانه ستاد ملی مقابله با کرونا درپاسخ به ادعای حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی مبنی بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مطابق با مجوز در تجمع انتخاباتی اهواز، تاکید کرد: برغم تاکیدات ستاد ملی کرونا و ستاد کرونا در استان خوزستان مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تبلیغات انتخاباتی، در تجمع انتخاباتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری دستورالعمل های مورد تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا، رعایت نشده است.
انتشار هزینه های ستاد جلیلی

سعید جلیلی خرج کرد مالی ستاد مردمی خود را منتشر کرد.
متکی: شورای «وحدت» و «ائتلاف» لیست مشترک نخواهند داشت

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: با توجه به آخرین صحبتی که با حداد عادل داشتم لیست واحدی از طرف شورای وحدت و شورای ائتلاف برای انتخابات شوراها منتشر نخواهد شد.
انصراف زاکانی از رقابت‌های انتخاباتی تکذیب شد

سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی، انصراف زاکانی از رقابت‌های انتخاباتی را تکذیب کرد.
حمایت جمعیت آبادگران از لیست شورای وحدت برای تهران

در پی انتشار لیست نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، جمعیت آبادگران جوان نیز با صدور بیانیه ای از این لیست حمایت کرد.
اطلاعیه ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده درباره انتخابات شورای شهر

ستاد انتخاباتی محسن مهرعلیزاده از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این کاندیدا از لیست شورای شهر تهران و استان‌های جبهه اصلاحات حمایت می‌کند.
موضع خانواده هاشمی؛ حمایت در صورت ائتلاف

رییس شورای شهر تهران گفت: با توجه به عدم حضور کاندیداهای اصلی جریان میانه رو و اصلاح طلب در انتخابات، انتظار نداریم که دو کاندیدای تایید شده منسوب به این جریان با یکدیگر رقابت کنند و بهتر است در روزهای آینده شاهد ائتلاف این دو کاندیدا باشیم.
قاضی زاده هاشمی: تا آخر انتخابات در صحنه خواهم بود/ انصراف قاضی‌زاده هاشمی کذب محض است

قاضی زاده هاشمی گفت: تا آخر انتخابات در صحنه خواهم بود و انصراف من کذب محض است.