امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

نیکی هیلی: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا واضح است

کمی پس از آنکه رئیس جمهوری آمریکا یکبار دیگر درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به گمانه‌زنی پرداخت، سفیر این کشور در سازمان ملل به صراحت اعلام کرد که روسیه مقصر است.
نیکی هیلی: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا واضح است
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۲ |
کد خبر : ۲۲۱۶ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در مصاحبه‌ای با برنامه "رو در رو با ملت" شبکه خبری سی.ان.ان گفت‌: همه می‌دانند که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا مداخله کرده است. همه می‌دانند که آنها تنها در انتخابات آمریکا مداخله نمی‌کنند. آنها در سراسر جهان مقصر هستند و در تمامی انتخابات دست به مداخله می‌زنند. آنها این کار را برای ایجاد ناآرامی و بروز بی‌ثباتی در کشورهای جهان انجام می‌دهند.

اظهارات نیکی هیلی با صحبت‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان سفر اخیرش به لهستان که روز پنجشنبه صورت گرفت، در تناقض است.

ترامپ در یک نشست خبری مشترک با آندری دودا، رئیس جمهوری لهستان گفته بود "به نظرم یک کشور دیگر در روند رای گیری و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دست داشته است."

نیکی هیلی در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا ترامپ به صورت دو پهلو درباره نقش روسیه در مداخله انتخابات آمریکا صحبت می‌کند، گفت که باید این سوال را از خودش پرسید.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید