امروز : شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۹

نعمتی : تلاش می‌کنم در انتخابات پیش رو در لیست اصلاح‌طلبان قرار گیرم

بهروز نعمتی با بیان اینکه تلاش می‌کنم در انتخابات پیش رو در لیست اصلاح‌طلبان قرار گیرم، گفت: اما اگر چناچه این اتفاق رخ ندهند از این لیست حمایت می‌کنم.
نعمتی : تلاش می‌کنم در انتخابات پیش رو در لیست اصلاح‌طلبان قرار گیرم
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۰ |
کد خبر : ۹۱۷۵ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بهروز نعمتی پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا در لیست اصلاح طلبان قرار می‌گیرد یا خیر گفت: من در مجلس دهم نیز در لیست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان قرار گرفتم و وارد مجلس شدم در این دوره نیز تلاش می کنم در لیست قرار گیرم، اما اگر چناچه این اتفاق رخ ندهند از این لیست حمایت می‌کنم.

وی افزود: بعداز انتخابات مجلس دهم، دوستانی که نتوانستتد در این مجلس وارد شوند و رأی مردم را کسب کنند به دنبال این بودند که در همان روزهای اول مجلس را ناکارآمد جلوه دهند.

نعمتی یادآور شد: چه آن کمیته  هفت نفره ای که در این زمینه تشکیل دادند چه بعد که سخنرانی ها و خطبه رانی‌هایی در این زمینه انجام شد،  آنان از هیچ تلاشی فروگذاری نکردند.

وی با بیان این که مجلس در راستای وظیفه اصلی خود یعنی قانون گذاری عمل می‌کند، گفت: طرح ها و لوایح مجلس مشخص است، بیش از 150 طرح و لایحه در مجلس آمده و تصویب شده است اما عده ای به دنبال این بودند که مجلس را ناکارآمد جلوه دهند چون خودشان نبودند اگر بودند این بحث پیش نمی آمد.

نعمتی در پایان به این پرسش که عدم حضور لاریجانی در مجلس چه تاثیراتی خواهد، گفت: ایشان از چهره های تاثیر گذار بودند که نبودشان باعث ایجاد شرایط تازه ای می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید