امروز : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۵

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس از طریق نرم افزار تلفن همراه فراهم شد

با هدف «سهولت ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی »، وزارت کشور نرم افزار ثبت نام داوطلبان را طراحی و در دسترس عموم قرار داد.
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس از طریق نرم افزار تلفن همراه فراهم شد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۵ |
کد خبر : ۹۱۶۰ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ستاد انتخابات وزارت کشور امکان ثبت‌نام دواطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را فراهم کرد و در ابلاغیه‌ای به فرمانداران سراسر کشور ابلاغ شد، در این ابلاغیه آمده‌است:

به اطلاع می‌رساند که جهت سهولت در ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نرم افزار ثبت‌نام از داوطلبان ویژه تلفن همراه(موبایل اپلیکیشن) تهیه شده است که به همراه راهنمای مربوطه هم اکنون از طریق پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است.

لازم به ذکر است که بعد از نصب نرم‌افزار بر روی تلفن همراه، تکمیل پرسشنامه و ارسال آن توسط داوطلب، اطلاعات مربوطه به طور خودکار در اختیار کاربر ثبت‌نام قرار داده می‌شود و داوطلب حتما باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کند.
همچنین کارشناسان ثبت‌نام باید تمام اطلاعات و تصاویر مدارک دریافتی در سامانه جامع را با اصل مدارک هویتی و دیگر مدارک کنترل کرده و فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید