امروز : پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴
اختصاصی /

درباره پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات از سال 88 فعالیت خود را با جمعی از خبرنگاران حرفه ای با هدف انتشار خبرهای انتخاباتی در تمامی حوزه های خبری شامل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی، ورزشی و بین الملل آغاز کرد.
درباره پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۷ |
کد خبر : ۶۳ |
سیاسی

درباره پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  پس از ثبت و کسب مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد فعالیت خود را گسترده تر از پیش آغاز کرد.

با توجه به نبود سایت خبری برای پوشش خبرهای انتخاباتی در ایران پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات در صدد است که مرجعی برای انتشار خبرهای انتخاباتی در حوزه های خبری نامبرده شده باشد تا مخاطبان به راحتی خبرهای انتخاباتی ایران و دیگر کشورها را به راحتی دریافت کنند و این سایت مرجع کاملی باشد برای خبرهای انتخاباتی.

از این رو کار خود را آغاز کرد و در این راه دانستن و انتشار اخبار را حق مخاطبان می داند و سرعت، دقت و موثق بودن را در انتشار خبر رعایت می کند.

و بر اصول خود برای حفظ ارزش ها و آرمان های ایران اسلامی پایبند بوده و دست به تخریب اشخاص، گروه ها و سازمان ها نخواهد زد و از سانسور استقبال نمی کند و در این را به استقلال خود به دور از اهداف جریان های سیاسی پایبند است و هیچگونه وابستگی جناحی به جریان ها و احزاب و تشکل ها ندارد و به عنوان یک پایگاه خبری پیشرو مستقل عمل می کند و تنها از حق مردم دفاع می کند چون اعتقاد دارد که تنها مردم هستند که صدایشان شنیده نمی شود  ولی مسئولین دارای تریبون و پایگاه های خبری برای انعکاس صدای خود هستند.

 مدیر مسئول و صاحب امتیاز: فرحناز قاضی پور

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، پلاک 1600 طبقه دوم

تلفن:09190047912 - 02166941279
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت: bazentekhabat.com
تلگرام: https://t.me/bazentekhabat
فیسبوک: https://www.facebook.com/baz.entekhabat?fref=ts

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند