امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۲
با حکم وزیر کشور

رئيس هيات مركزي بازرسي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و اولين مياندوره اي پنجمين دوره خبرگان رهبري انتخاب شد

وزیر کشور در حکمی طالبی رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی را به عنوان رئيس هيات مركزي بازرسي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و اولين مياندوره اي پنجمين دوره خبرگان رهبري منصوب کرد.
رئيس هيات مركزي بازرسي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و اولين مياندوره اي پنجمين دوره خبرگان رهبري انتخاب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۵ |
کد خبر : ۷۴۹۴ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به طالبی آمده است؛
با عنايت به عزم و اراده و تاكيدات دولت و اميد در برگزاري هر چه با شكو هتر و قانون مدار انتخابات و به منظور اطمينان از حسن اجراي كليه مراحل آن، به استناد ماده ۲۵ قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و ماده ۷۶ آيين نامه اجرايي قانون انتخابات خبرگان رهبري، به موجب اين حكم جنابعالي با حفظ سمت به عنوان رئيس هيات مركزي بازرسي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و اولين مياندوره اي پنجمين دوره خبرگان رهبري منصوب مي نمايم.

انتخاب و انتصاب اعضاي هيات مركزي و هياتهاي بازرسي در سراسر كشور، برنامه ريزي براي آموزش بازرسين و اتخاذ تمهيدات و اقدامات لازم براي كنترل جريان انتخابات، از جمله مواردي است كه انتظار دارد با استعانت از پروردگار متعال و بهره گيري از كليه امكانات موجود، مستقيما تحت نظر اينجانب نسبت به انجام شايسته و مطلوب آن اهتمام نمائيد.

بديهي است كليه معاونين، استانداران؛ مديران و روساي سازمانهاي وابسته به وزارت كشور و ساير دستگاه هاي اجرايي وفق ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و ماده ۷۷ آيين نامه اجرايي قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبري، كمال همكاري و اشتراك مساعي را با جنابعالي بعمل خواهند آورد.

گفتنی است، پیش از این وزیر کشور در احکام انتصاب رئیس و اعضای ستاد انتخابات کشور، محمد ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور را به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور و رئیس کمیته حراست و استعلامات این ستاد تعیین کرد.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید