امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۲

یارمحمدیان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام اصفهان شد

پس از برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان، حسین یارممحمدیان به مدت ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
یارمحمدیان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام اصفهان شد
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۷ |
کد خبر : ۹۸۷۳ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام اصفهان صبح امروز ( پنج شنبه- اول اسفند) از ساعت ۱۱ در سالن اجتماعات سرای ورزشکاران با حضور ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، محمد سلطان حسینی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و معاونین وی برگزار شد.

برای این مجمع کسری باقی، محمد جوزدانی محمد حسامی، فرشید ذکری، قاسم ستاری، مهدی صبوری، سید علی قریشی، سعید کشاورز، محمود گنجوی، مجتبی محمدی، علی ناظری، مهرداد وطنی، حسین یارمحمدیان و فرشته عبدالهی کاندیدا بودند.

کسری باقی، فرشته عبدالهی، سعید کشاورز، محمود گنجوی، علی ناظری و مهرداد وطنی حضور نداشتند و همچنین محمد جوزدانی و فرشید ذکری انصراف دادند.

به گزارش ایسنا، از نکات جالب توجه این مجمع گرفتن برگه رای فرانک امانی نماینده ورزشکاران بانوان بود. به دلیل این که نماینده ورزشکاران در سال جاری برای تیم خوزستان مسابقه داده بود اجازه رای به این ورزشکار داده نشد.

از ۱۶ رای ممکن حسین یارمحمدیان و محمد حسامی هر کدام ۶ رای کسب کردند. پس از تساوی دو نفر با نظر اعضای مجمع و قرائت آیئن نامه و استعلام از وزارتخانه ورزش و جوانان به فرانک امانی که پیش از رای گیری، اجازه رای ندادند، برای را گیری مجدد اجازه رای داده شد و مجدد بین حسین یارمحمدیان و محمد حسامی رای گیری صورت گرفت.

در دومین مرتبه از رای گیری، از ۱۷ رای ممکن حسین یارمحمدیان با ۱۰ رای به عنوان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان برگزار شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید