امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴

انتخاب ملی‌پوشان اسکی معلولان در مسابقات قهرمانی کشور

مسابقات اسکی معلولان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در پیست دیزین برگزار می‌شود.
انتخاب ملی‌پوشان اسکی معلولان در مسابقات قهرمانی کشور
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۳ |
کد خبر : ۹۲۹ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، عیسی ساوه شمشکی رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان با اعلام این خبر گفت: این مسابقات در دو رشته اسکی آلپاین و اسنوبورد برگزار می‌شود که تاکنون 23 نفر از هفت استان مرکزی، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس و مازندران اعلام آمادگی کرده‌اند.

ساوه شمشکی در خصوص انتخاب اسکی‌بازان برای حضور در اردوهای آمادگی تیم ملی اظهار داشت: انتخاب اسکی‌بازان به اردوی تیم ملی بستگی به نتایج و رکوردی است که به دست می‌آورند. بازیکنانی که نتایج و رکوردهای خوبی را کسب کنند به اردو راه پیدا می‌کنند.

وی افزود: اردوهای تیم ملی را نیز برای بالا بردن آمادگی جسمانی ورزشکاران برگزار خواهیم کرد و احتمالا تیم ملی در اتریش نیز اردوی آمادگی خواهد داشت.

ساوه شمشکی درباره بازی‌های اسکی آلپاین پارالمپیک زمستانی 2018 خاطرنشان کرد: در دو رشته مارپیچ بزرگ و کوچک شرکت خواهیم کرد و در تلاش هستیم یک یا دو سهمیه این بازی‌ها را به‌دست آوریم.

رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان در خصوص مسابقات اسکی صحرانوردی نیز گفت: در نظر داریم با هماهنگی کمیته بین‌المللی پارالمپیک برای تیم ملی اسکی صحرانوردی آبان و آذرماه در آلمان اردوی تدارکاتی برگزار کنیم تا بتوانیم در این رشته و اسنوبورد هم در بازی‌های پارالمپیک زمستانی نمایندگانی داشته باشیم.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید