امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴

«هاشم‌زاده»، به عنوان رئیس جدید موسسه سرم‌سازی رازی انتخاب شد

بر اساس حکم وزیر جهاد کشاورزی، دکتر مسعود هاشم زاده به عنوان رئیس جدید موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی معرفی شد.
«هاشم‌زاده»، به عنوان رئیس جدید موسسه سرم‌سازی رازی انتخاب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۱ |
کد خبر : ۹۶۶ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مراسم تودیع و معارفه رئیس موسسه رازی پیش از ظهر امروز چهارشنبه (23 فروردین) با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور، پروفسور شفیعی پیشکسوت بزرگ موسسه رازی، مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، اعضای هیات علمی، کارکنان و کارشناسان این موسسه برگزار شد.

در این مراسم بر اساس حکم وزیر جهاد کشاورزی، زحمات دکتر حمید کهرام به عنوان رئیس سابق این موسسه مورد تقدیر قرار گرفت و دکتر مسعود هاشم زاده به عنوان رئیس جدید این موسسه معرفی شد.

دکتر مسعود هاشم‌زاده که دکترای دامپزشکی و دکترای تخصصی بیماری‌های طیور از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران را داراست، مدیر کل دامپزشکی وزارت جهاد سازندگی در اواخر دهه 60، معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور در دهه 70، ریاست سازمان نظام دامپزشکی کشور، معاون آموزش و پژوهش و نیز معاون تضمین کیفیت موسسه رازی را در کارنامه سوابق شغلی خود دارد.

بر اساس این گزارش، دکتر حمید کهرام نیز به عنوان معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی منصوب شد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید