امروز : شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

رییس هیات بولینگ‌وبیلیارد کرمانشاه انتخاب شد

کرمانشاه محمدرضا نقدی بعنوان رییس جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه انتخاب شد.
رییس هیات بولینگ‌وبیلیارد کرمانشاه انتخاب شد
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۵ |
کد خبر : ۸۹۳۲ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخابات ریاست هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه، عصر امروز (14 آبان) با حضور نایب رئیس فدراسیون و مسئولان ورزش استان در سالن شهیدهادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و محمدرضا نقدی با کسب اکثریت آراء اعضای مجمع، برای مدت چهارسال هدایت هیات بولینگ و بیلیارد استان را بدست گرفت. 

در این مجمع محمدرضا نقدی تنها کاندیدای احراز پست ریاست هیات بولینگ و بیلیارد کرمانشاه بود که پس از انجام رای گیری توانست با کسب 12 رای موافق از 13 رای ماخوذه اعضای مجمع رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه شود. 

رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه در این مجمع به تشریح مهمترین برنامه‌های پیش روی خود در این هیات برای مدت چهارسال آینده پرداخت و باتاکید براینکه تلاش خواهد کرد تا بولینگ و بیلیارد کرمانشاه را فرهنگی کند، اعلام کرد: متاسفانه نگاهی که اکنون به این رشته وجود دارد، باعث شده تا بسیاری از خانواده‌ها تمایل چندانی به ورود فرزندانشان به این رشته نداشته باشند، برای همین سعی خواهیم کرد این رشته را به دل خانواده‌ها ببریم تا با شناخت بیشتری از آن، فرزندانشان را با اشتیاق به این رشته بفرستند. 

وی از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای توسعه بولینگ و بیلیارد در کرمانشاه با همکاری شهرداری خبرداد و گفت: براساس رایزنی‌های که در هفته‌های  گذشته با شهرداری انجام داده‌ام، مقرر شده تا در باشگاه‌های خصوصی بیلیارد استان بخش سرای مطالعه را راه اندازی کنیم. 

نقدی تصریح کرد: این‌کار باعث ایجاد فضای فرهنگی در باشگاه های بیلیارد و حضور خانواده‌ها در این باشگاه‌ها می‌شود. 

وی راه اندازی و تقویت باشگاه‌های استان، راه اندازی هیات‌های شهرستانی، جذب اسپانسر، آشتی با مدارس و تعامل با آموزش و پرورش به منظور استعدادیابی و حفظ قهرمانان را از دیگر برنامه‌های خود اعلام کرد و افزود: یکی از نیازهای کنونی بولینگ و بیلیارد استان راه اندازی خانه این رشته در استان است که امیدواریم با همکاری ورزش و جوانان استان محقق شود. 

رئیس جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم استاندارد بودن آموزش ها و تجهیزاتی که در برخی از کلوپ‌ها وجود دارد به یکی از معضلات این رشته در استان تبدیل شده ک

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید