امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰

رئیس هیات جودو کرمانشاه انتخاب شد

حسین امیری بعنوان رئیس جدید هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد.
رئیس هیات جودو کرمانشاه انتخاب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۵ |
کد خبر : ۸۸۳۵ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخابات ریاست هیات جودو استان کرمانشاه، امروز(اول آبان) با حضور رئیس فدراسیون و مسئولان ورزش استان برگزار شد و حسین امیری با کسب اکثریت آراء اعضای مجمع برای مدت چهار سال سکان هدایت هیات جودو استان کرمانشاه را بدست گرفت.

در این مجمع افشین اخگر، حسین امیری، محمد اسدی، کامران امیری، سعید محمدی، مجید نادرپور و محسن نوحی هفت کاندیدای احراز پست ریاست هیات جودو استان کرمانشاه بودند که پس از اعلام انصراف افشین اخگر، سعید محمدی و محسن نوحی و عدم حضور محمد اسدی، کامران امیری و مجید نادرپور – به منزله انصراف – رای گیری برای انتخاب رئیس جدید هیات با حضور یک کاندیدا انجام گرفت که در نهایت حسین امیری با کسب 15 رای موافق از مجموع 16 رای ماخوذه اعضای مجمع، به عنوان رئیس جدید هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد.

رئیس جدید هیات جودو استان کرمانشاه در این مجمع بابیان اینکه برنامه‌های مهمی برای ارتقای جودوی استان در پیش دارد، اظهار کرد: موضوعی که درحال حاضر باید بصورت جدی در دستورکار قرار دهیم، ایجاد وفاق و همدلی بین جامعه جودو استان است. چیزی که اکنون بسیار کمرنگ شده است.

وی تاکید کرد: استعدادیابی و توجه به رده‌های پایه را نیز در برنامه داریم، چراکه یکی از عوامل اُفت جودو استان عدم توجه به رده‌های پایه است.

امیری رشد کمی و کیفی را از دیگر برنامه‌های خود برای چهار سال آینده جودو کرمانشاه اعلام کرد و گفت: تلاش می‌کنیم با برگزاری کلاس‌های بازآموزی و آموزش داوری و مربیگری به ارتقاء فنی و تکنیکی جودو استان کمک کنیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید