امروز : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸

ترکاشوند: تاخیر در انتخابات به والیبال لطمه می‌زند

کارشناس والیبال ایران گفت: بدون شک تاخیر در برگزاری انتخابات فدراسیون والیبال به این رشته لطمه می‌زند و دلیل این موضوع مشخص نیست، امیدوارم با ورود سیستم جدید به والیبال موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.
ترکاشوند: تاخیر در انتخابات به والیبال لطمه می‌زند
شنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۲ |
کد خبر : ۸۲۷۸ |
ورزشی
 

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد ترکاشوند، در رابطه با اثرات به تاخیر افتادن برگزاری انتخابات این رشته نیز گفت: در اینکه تاخیر در برگزاری انتخابات والیبال به این رشته لطمه می‌زند شکی در آن نیست. هر چقدر زودتر رئیس فدراسیون مشخص شود برنامه ریزی‌ها دقیق‌تر صورت می‌گیرد و والیبال مسیر خود را با دقت بیشتری طی می‌کند. بازیکنان تیم ملی اگر بدانند یک رئیس خوب پشت آن‌ها ایستاده است، با اعتماد به حرف‌ها و قول‌های او با انگیزه بالاتری در مسابقات شرکت می‌کنند، چرا که به این امیدوار هستند یک رئیس خوب هوای آن‌ها را دارد.

او افزود: قطعا سرپرست نمی‌تواند اقداماتی که رئیس فداسیون برای بازیکنانش انجام می‌دهد را انجام دهد. ملی‌پوشان نمی‌توانند به قول‌ها و وعده‌های سرپرست اعتماد کنند چرا که هر لحظه ممکن است تغییر کند. البته مهم‌تر از هر چیزی بحث برنامه ریزی‌ها برای والیبال است. در حال حاضر ما عنوان قهرمانی جوانان جهان را در اختیار داریم و با توجه به همه این موفقیت‌هایی که در لیگ ملت‌ها، نوجوانان و جوانان به دست آورده‌ایم انتظارات جامعه بالاتر رفته است و نیاز به برنامه ریزی بهتری داریم، امیدوارم دلیلشان برای این تاخیر در انتخابات موجه باشد!

ترکاشوند ادامه داد: والیبال ما به سیستم جدید نیاز دارد و امیدوارم یک برنامه جدید به والیبال ما تزریق شود. با تلاش همه عزیزان در گذشته نتایج خوبی گرفته‌ایم اما امیدوارم با ورود برنامه و سیستم جدید به والیبال نتایج خیلی بهتری حاصل شود.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید