امروز : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷

رئیس فدراسیون جهانی بوکس استعفا کرد

غفور رحیموف با اعلام اینکه می‌خواهد از اعتبار نام خود و اتهاماتی که به او زده شده است دفاع کند از سمت خود استعفا کرد.
رئیس فدراسیون جهانی بوکس استعفا کرد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۴ |
کد خبر : ۸۱۳۰ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از sportbusiness، غفوررحیموف، رئیس فدراسیون جهانی بوکس (Aiba) که اخیراً حاشیه‌های زیادی را متوجه دوران حضورش در این سمت دیده بود، اعلام کرد می‌خواهد از اعتبار نامخود دفاع کند و اتهاماتی که به او زده شده است را پاسخ دهد. او به همین خاطر از سمت خود استعفا کرد.

این فرد ازبکستانی در ژانویه ۲۰۱۸ به عنوان سرپرست موقت فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد و ۱۰ ماه بعد بهصورت رسمی به عنوان رئیس فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد.

خزانه داری آمریکا این فرد را به دلیل ارتباط با قاچاق هروئین در فهرست تحریم‌های خود قرار داد و همین مسالهآغاز دوران پرحاشیه او را در ریاست فدراسیون جهانی بوکس رقم زد. به همین خاطر شرکت‌ها و افراد آمریکایی نمی‌توانستند فعالیتی با او و فدراسیون جهانی بوکس داشته باشند. رحیموف بارها این اتهامات را رد کرد و تلاش کرد تا تحریم‌های اعلام شده روی او را بردارد.

رحیموف اعلام کرده که این پرحاشیه‌ترین و بدترین دورانی است که بوکس در سال‌های اخیر داشته است و می‌خواهد با اقدامات اساسی بتواند این اتهامات را پاسخ دهد و بتواند از نام و اعتبار خود در این زمینه دفاع کند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید