امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲

ما آبدیده ایم ژاژ خواهی ات بی اثر است

در راستای تلاش کیهان و دوستان او برای بزرگ نمایی انتقادات نسبت به چینش کابینه ،برای ترویح خاطر او لازم است نکاتی را گوشزد کنم.
ما آبدیده ایم ژاژ خواهی ات بی اثر است
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۲ |
کد خبر : ۲۳۰۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جهانبخش خانجانی - اصلاح طلبان و یاران رییس جمهور ممکن است نسبت به بعضی پیشنهادات انتقادهایی داشته باشند ،لیکن برسر پست و مقام ستیز نمی کنند.آنچه برای ما مهم است اندیشه و تفکر اصلاح طلبی و تداوم رشد و توسعه کشور است و طبیعی است که نقطه هم آرایی و هم آوایی ما بادولت امیدبخشی و آگاهی دهی به مردم شریف ایران است.ونقطه افتراق ما عدم پای بندی به آرمان ها و وعده هاست.

 تندخویان نمی توانند به اهداف خود برسند چراکه افق دید ما آینده ایران است و اهداف آنها تصرف روزانه قدرت. آنها برای ماندن برقدرت حاضرند برهر روشی تمسک جویند حتی خانه به ویرانه تبدیل کنند و اموال به بیگانه.

حال که تاحدودی مشخص شده است غاءله آفرینان حوادث هشتادو هشت چه کسانی بودند که امروز برچهره نظام چنگ می زنند می بینم که ما علیرغم ظلم مضاعف جزمسیر مردم سالاری و حفظ منافع ملی وتکریم دموکراسی و حرکت به سمت توسعه گرایی طریقی نجسته ایم وحتی دست یاری به سوی هرکس که دل در گروه حفظ کشور و ملت دارد دراز کرده ایم و حتی در مقابل ظلم های مختلف کلامی و غیره صبر پیشه کرده ایم.

ما از آقای روحانی عزیز برای کسب پست حمایت نکردیم بلکه برای حفظ کشور و تنش زدایی و بازگرداندن کشور در ریل رشد و توسعه همراه شده و هستیم. یاران شما بودند که کاسب تحریم بودند و اموال کشور به یغما بردند و حال سهم خواهی پنهان و آشکار می نمایند.

 ما از آقای روحانی عزیز و رییس جمهور محبوب می خواهیم از یارانی بهره جوید که به وعده هایش عمل کنند و گیوه های خویش برای خدمت ورکشند و در میانه حرکت دولت به سمت آینده رهنمای حیات به این و آن سو نزنند و هم این و هم آن نباشند. از رییس جمهور عزیز می خواهیم همانگونه در گردهمایی های انتخاباتی امیدبخش و شادی آفرین بودند باز آنگونه باشند. اتفاقا آن بیست و چهار میلیون ودرصورت تدبیر دست اندرکاران، 27میلیون نفر خواسته شان همپوشانی خواسته های هشتادمیلیون است.نه فقط خودشان .

خواسته شان انتخابات کابینه ای پاکدست و پاکنهاد و نه قبیله گرا هستند. خواسته شان وزیری سختکوش و تلاشگر و کوشا وتوسعه گراست. جناب رییس جمهور ما به شما اعتماد داریم و باشماهمراهیم ،اصلا به دلسردی ما فکرنکنید ،هرکه راشایسته می دانید و همراه ،انتخاب کنید. فقط کاری کنید که خدا و ملت از شماراضی باشند .

رضایت افراد و ما زود زایل می شود .اما تاریخ در خصوص شما قضاوت خواهد کرد که آنچه گفتید و آنچه خواستید و آنچه کردید چه نتیجه ای برای ایران و ایرانی داشت. شادی آفرین باشید برخلاف آنان که کارشان غم و حزن و افسردگی آفرینیست.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید