امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۷

تغییر قوانین برای تماشای المپیک توکیو/ هزینه ۵۳ هزار دلاری برای خبرنگاران و همراهان ایرانی

کمیته برگزار کننده بازی های المپیک ۲۰۲۰ اعلام کرده خبرنگاران و دیگر نفراتی که می خواهند به تماشای رقابتها در المپیک بنشینند باید حتما بلیت داشته باشند و صرفا با داشتن ID کارت امکانش فراهم نیست.
تغییر قوانین برای تماشای المپیک توکیو/ هزینه ۵۳ هزار دلاری برای خبرنگاران و همراهان ایرانی
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۰ |
کد خبر : ۷۵۴۱ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، کمیته برگزار کننده بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ به کمیته ملی المپیک ایران اعلام کرده خبرنگاران و دیگر نفراتی که ID کارت دارند نمی‌توانند صرفاً با ID کارت خود رقابتهای مختلف را تماشا کنند و باید حتماً بلیت داشته باشند.

تنها فردی که با ID کارت می‌تواند رقابتهای مختلف را تماشا کند و نیازی به تهیه بلیت ندارد رییس کمیته ملی المپیک کشورها است. از این رو کمیته برگزار کننده اعلام کرده باید مبلغ ۵۳ هزار دلار بابت خرید بلیت‌ها واریز شود. البته هنوز کمیته ملی المپیک ایران این مبلغ را واریز نکرده و باید زودتر این کار را انجام دهد.
صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک همچنین جلسه‌ای با رییس بانک مرکزی داشته است و به دنبال تهیه دو میلیون یورو ارز است که حدود ۲۰ میلیارد تومان می‌شود.
تیرماه نیز آغاز فعالیت رسمی سرپرستان برای المپیک ۲۰۲۰ است و جلسه‌ای برگزار می‌شود که از سرپرست ایران در این جلسه دعوت شده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید