امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸
اختصاصی /

آشنایی با انجمن پیلاتس

با روی کار آمدن مدیریت جدید و زحمات مدون و خستگی ناپدیر این مرد جوان و موفق مارا بر آن داشت تا بیشتر با انجمن پیلاتس و نحوه عملکرد موفق آن بیشتر آشنا شویم.
آشنایی با انجمن پیلاتس
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۳ |
کد خبر : ۷۵۰۰ |
ورزشی

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با روی کار آمدن مدیریت جدید و زحمات مدون و خستگی ناپدیر این مرد جوان و موفق مارا بر آن داشت تا بیشتر با انجمن پیلاتس و نحوه عملکرد موفق آن بیشتر آشنا شویم.

انجمن پیلاتس به ریاست ایمان متقیان نژا دتوانسته از سال ۹۳ تا کنون، به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد و انجمن برتر، فدراسیون ورزش‌های همگانی معرفی شود‌.

رسیدن به سطح استاندارهای جهانی و اخذ کرسی ریاست غرب آسیا، وسپس نائب رئیسی کنفدراسیون جهانی پیلاتس، از جمله افتخاراتی است که به دنبال تلاش‌های شبانه روزی وی، در پیشبرد اهداف علمی و فنی این رشته، به دست آمد‌ که باعث شد طی حکمی از طرف فدراسیون ورزش‌های همگانی در اردیبهشت سال ۹۷ به عنوان بنیانگذار پیلاتس نوین معرفی شوند. و در حضور خیل عظیم مربیان و مدرسین سراسر کشورکه هم اکنون با پیلاتس جهانی رقابت می‌کنند.

 مجد آرا و  متقیان نژاد، نشان mk ، نشان لیاقت، حمایت از ورزش و نشان درجه یک پیلاتس را از آقای سرجان دریافت کنند. و همچنین  خانم کلانی نائب ریس انجمن پیلاتس به خاطر زحما‌تشان در پشرفت ورزش بانوان  مفتخر به دریافت نشان mk شدند.

در جوامعی که نارسایی کمی و کیفی ورزش وجود دارد، عقب افتادگی آن جامعه نیز چشمگیر است، از این روست که ورزش امروز در جوامع مترقی دنیا علاوه بر اثرات بهداشتی به عنوان یک پدیده اجتماعی و عامل مهم اقتصادی مورد مطالعه و پژوهش علمی قرار می‌گیرد. بنابراین انجمن پیلاتس برای بالا بردن سطح علمی مربیان و مدرسین، در هفتمین کنگره بین المللی که در تاریخ ۲۴ الی ۲۶ بهمن ماه سال ۹۷ با حضور بیش از ۵۴۰ مربی و مدرس ،و با بهره گیری از مدرس بین المللی( آقای fabrice-lamego) و اساتید ایرانی ،برگ زرین دیگری بر افتخارات انجمن افزوده است.

و با آغاز سال نودر یک اقدام بی نظیر دیگر شاهد ارسال پیام‌های تبریک نوروزی از جانب گروهی از مدرسین بین المللی و خانم کتی کوری(مدرس جهانی پیلاتس و ریس کنفدراسیون پیلاتس جهان )بودیم. و ایشان طی بیانه ای از رشد علمی پیلاتس در ایران و از زحمات جناب آقای ایمان متقیان نژاد تشکر و قدردانی کردند.

جناب آقای متقیان نژاد که بارها خود را خادم و خدمت‌گزار ورزش ایران معرفی کردند در مورد اهداف خود گفتند:

سعی کرده ایم با توکل به خدا و الهام گرفتن از سخنان مقام معظم رهبری، در جهت تولید و اشتغال، قدم‌هایی را در جذب نیروهای جوان برداریم .زیرا معتقدیم تربیت بدن این فرصت را به جوان می‌دهدکه استعدادهای خود را بیازماید و به پرورش خود با راهنمایی مربی آگاه همت ورزد‌. 

بنابراین با همگام شدن با پیلاتس جهانی، و با تحقیق و پژوهش، و تالیف و ترجمه کتاب، و آموزش های روز جهان مربی،مدرس و داوری پیلاتس در درجات مختلف هم در بخش بانوان هم در بخش آقایان گام‌های بزرگی برداریم.

و هم اکنون با افتخار اعلام میکنم بیش از ۱۸۰۰۰ ورزشکار پیلاتس زیر نظر مربیان پیلاتس کار می‌کنند ودر تمامی شهرها و استانها مدرس بومی ،خدمت رسانی می‌کنند.

انجمن پیلاتس افتخار دارد اعلام کند از سال ۹۳ تا ۹۷ توانسته با هدف پیشرفت ورزش رشته در میان آحاد مرد نفوذ کند و هم اکنون با استانداردهای جهانی در بخش آموزش در ایران فعال باشد

و در پایان فرمودند :خدمت به خلق عبادت است و ورزش عرصه توقف ناپذیر است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید دو چندان بکوشیم تا از قافله رشد عقب نمانیم.

و شعار انجمن که: موفقیت ادامه دارد، زیرا خدمت رسانی ادامه دارد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید