مجمع عمومی فدراسیون فوتبال/ حضور وزیر و غیبت کفاشیان

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در غیبت برخی از مدیران سرشناس این فدراسیون آغاز شد. گزارش لحظه به لحظه این رویداد را در این گزارش می‌خوانید.
مجمع عمومی فدراسیون فوتبال/ حضور وزیر و غیبت کفاشیان
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۵ |
کد خبر : ۷۱۱۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فوتبال صبح امروز از ساعت ۱۰:۱۰ در هتل المپیک آغاز شد.

مهدی تاج، امیرحسین فتحی، محمود اسلامیان، محمدرضا داورزنی، علیرضا فغانی، محمود شیعی و … زودتر از سایرین در مجمع حضور یافتند. برخی از مدیران فدراسیون فوتبال از جمله علی کفاشیان هنوز در مجمع حاضر نشدند. کفاشیان به دلیل برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا در تایلند به سر می‌برد.

علاوه بر محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان نیز با دقایقی تأخیر در محل برگزاری مجمع حضور یافت.

علی رغم شروع مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، مشکلاتی در انتقال تصویر از سالن برگزاری مجمع به سالن استقرار خبرنگاران وجود دارد و عوامل رسانه‌ای در جریان جزئیات این رویداد نیستند.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال پس از قرائت قرآن کریم، به ریاست ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شروع شد. وی در ابتدای صحبت‌های خود از محمدرضا ساکت قدردانی کرد.

تعیین ناظرین، تصویب صورت جلسه مجمع قبل، گزارش صورت‌های مالی فدراسیون در سال ۹۶ - ۹۷، سخنرانی مهدی تاج و ارائه گزارش عملکرد هیأت رئیسه، سخنرانی مسعود سلطانی‌فر، تعیین تکلیف ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به تصویب هیأت رئیسه، ارائه گزارش بازرس سال مالی ۹۶ - ۹۷ توسط آقای نوزاد دوست آبادی، ارائه و تصویب برنامه بودجه سالیانه فدراسیون فوتبال در سال ۹۷ - ۹۸، تعیین حساب‌رس و بازرس قانونی برای سال مالی ۹۷ - ۹۸ و ارائه و تصویب مقررات جدیدی انضباطی از دستورات این مجمع است.

تنها سه نفر از اعضای مجمع عمومی برای بازرس نامزد شدند که شکوری در ابتدا اعلام کرد به دلیل اینکه فقط سه نفر برای مسئولیت بازرس مجمع نامزد شدند، رأی‌گیری صورت نمی‌گیرد اما تاج تاکید کرد که رأی‌گیری در هر صورت باید اتفاق بیفتد.

صورت جلسه مجمع قبلی با اکثریت آرا تصویب شد.

۵۰ نفر در این مجمع حضور دارند که حد نصاب لازم برای قانونی شدن مجمع عمومی فدراسیون فوتبال است.

کلیپی از گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال در سال ۹۶ - ۹۷ برای حاضران در این رویداد پخش شد.

در مجمع امروز فدراسیون فوتبال هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی فوتبال به عنوان نماینده این تیم حضور ندارند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید