امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸

ملاک انتخاب نماینده ورزشکاران برای مجمع سه گانه چه بوده است؟

تنها سه گانه کار اعزامی ایران به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: از اینکه به عنوان نماینده ورزشکاران مجمع انتخاباتی فدراسیون انتخاب نشده ام، شوکه شدم.
ملاک انتخاب نماینده ورزشکاران برای مجمع سه گانه چه بوده است؟
دوشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۵ |
کد خبر : ۷۰۷۵ |
ورزشی

به گزار ش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی فدراسیون سه گانه۲۲ اسفند برگزار می‌شود و در این مجمع نیز همانند قایقرانی نحوه انتخاب نماینده ورزشکاران گلایه‌هایی را به همراه داشته به ویژه اینکه نام تنها نماینده سه گانهایران در بازی‌های آسیایی برای حضور در مجمع انتخاباتی رد نشد.

بهزاد نوبری پور در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه نامش در بین نماینده‌های ورزشکاران مجمع انتخاباتی فدراسیون سهگانه نیست، بیان کرد: از این تصمیم شوکه شدم و نمی دانم چه چیز بگویم. هنوز ۷ ماه از بازی‌های آسیایی نگذشته و عملکرد من در آن رویداد به گفته خود فدراسیون بهترین عملکرد تاریخ ورزش سه گانه بوده است. نمی دانم ملاک چه چیز بوده است. البته به فدراسیون هم اعتراض نکرده ام و شاید صلاح این بوده و شاید رأی مد نظر من با برخی‌ها همسو نبوده است.

او ادامه داد: اینکه من بهترین ورزشکار سه گانه بودم و کنار گذاشته شدم باید علت قانع کننده‌ای داشته باشد و من فقط علت آن را می‌خواهم بدانم چه چیز بوده است. من نمی دانم مبنای انتخاب ورزشکار چه چیز بوده است. دو نفری که به عنوان نماینده ورزشکاران مرد انتخاب شدند یکی در قهرمانی کشور اول شد اما نماینده دوم در مسابقه قهرمانی کشور دوم شد و عنوان دیگری به دست نیاورد و جزو ورزشکاران سن پایین است و نمی دانم چگونه نماینده ورزشکاران را انتخاب کرده اند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید