امروز : دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶

زمان برگزاری انتخابات فدراسیون هندبال تا آخر هفته مشخص می‌شود

مدیر کل دفتر امور مشترک امور فدراسیون‌ها گفت: زمان برگزاری انتخابات فدراسیون هندبال مشخص نیست و تا آخر این هفته مشخص می‌شود.
زمان برگزاری انتخابات فدراسیون هندبال تا آخر هفته مشخص می‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۷ |
کد خبر : ۶۹۵۸ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد شروین اسبقیان، در مورد برگزاری انتخابات فدراسیون هندبال اظهار کرد: فعلاً مشخص نیست و زمان انتخابات را اعلام خواهیم کرد.

مدیر کل دفتر امور مشترک امور فدراسیون‌ها در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری انتخابات فدراسیون هندبال در سال آینده دیر نیست، گفت: نه دیر نمی‌شود. اینکه انتخابات در این سال برگزار شود یا در سال آینده هنوز مشخص نیست و تا آخر این هفته مشخص می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تأیید صلاحیت کاندیداهای فدراسیون هندبال اعلام شده است یا خیر گفت: چرا، اما باید کامل اعلام شود. یکی دو نفر اعلام می‌شود و یکی دو نفر که اعلام نمی‌شود ما صبر می‌کنیم تا مراجع ذی صلاح کامل اسامی را اعلام کنند و بعد زمان انتخابات را اعلام کنیم.

اسبقیان در پاسخ به این سوال که پروسه تأیید صلاحیت‌ها چند روز طول می‌کشد، گفت: بستگی دارد. ما با مراجعذی صلاح تعامل می‌کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود. امکان دارد گاهی چند روزی جا به جا شود اما قانون خاصی ندارد. معمولاً نهایتاً تا ۴۵ روز تأیید صلاحیت‌ها اعلام می‌شود.

وی در خصوص انتخابات کاراته و تنیس نیز گفت: آن‌ها هم در حال حل شدن است. امروز پیگیری کردیم تا انشاءالله اعلام شود. ان شاءالله که مشکل خاصی به وجود نمی‌آید و زمان برگزاری را اعلام می‌کنیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید