امروز : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸

علیرضا حیدری آماده حضور در انتخابات فدراسیون کشتی

چهره شاخص و پرافتخار کشتی ایران قصد دارد در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی شرکت کند و حتی برنامه خود را برای ارائه به اعضای مجمع آماده کرده است.
علیرضا حیدری آماده حضور در انتخابات فدراسیون کشتی
سه شنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۲ |
کد خبر : ۶۹۴۹ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا حیدری دارنده مدال برنز المپیک، یک طلا، ۳ نقره و یک برنز بزرگسالان جهان ،۳ طلای بازی‌های آسیایی، ۴ طلا و یک برنز آسیا و برنز جوانان جهان و رئیس فدراسیون بین‌المللی کشتی پهلوانی که نایب رئیسی فدراسیون کشتی در زمان رسول خادم را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد، قصد دارد در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی شرکت کند.

حیدری در گفتگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: برنامه‌هایم را برای ارائه به اعضای مجمع فدراسیون کشتی نوشته‌ام اما با هیچکس در این باره رایزنی نکرده‌ام. برنامه‌هایم را ببینند اگر خواستند به من رأی بدهند اگر نه رأی ندهند. برنامه افراد گویای همه چیز است و اعضای مجمع نیز بر اساس کارنامه افراد و برنامه‌هایشان باید به بهترین فرد رأی بدهند بنابراین من اهل مذاکره و مسافرت برای رایزنی و مذاکره نیستم.

وی گفت: برای حضور قطعی در انتخابات با توجه به انتصابات اخیر در فدراسیون کشتی در سمت‌های مختلف باید بیشتر تأمل کنم تا در نهایت تصمیم قطعی را بگیرم.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید