امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۸

چرایی تایید صلاحیت سیاحی برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی از تأیید مدارک دبیر سابق فدراسیون جودو برای حضور در انتخابات خبر داد.
چرایی تایید صلاحیت سیاحی برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۶ |
کد خبر : ۶۸۸۹ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، هفته گذشته پس از برسی صلاحیت کاندیداهای ریاست فدراسیون جودو در کمیسیون تطبیق، امیر حسین سیاحی دبیر سابق فدراسیون جودو و عباس فلاح برای حضور در انتخابات تأیید صلاحیت نشدند.

سیاحی بدلیل نداشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و فلاح نیز بدلیل ناقص بودن مدارک لازم از حضور در انتخابات کنار گذاشته شدند.

اما با گذشت چند روز بار دیگر سیاحی برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون جودو تأیید صلاحیت شد.

شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا صلاحیت مدیریتی امیرحسین سیاحی برای شرکت در انتخابات فدراسیون جودو تأیید شده است یا خیر؟ اظهار کرد: بله، وی مدارک جدیدی دال بر مدیریتش ارائه کرد و کمیسیون تطبیق شرایط احراز تشکیل جلسه داد و صلاحیت مدیریتی وی پس از تشکیل جلسه و بررسی مدارک جدید برای شرکت در انتخابات فدراسیون جودو مورد تأیید قرار گرفت وسیاحی مشکلی برای شرکت در انتخابات ندارد.

وی افزود: سیاحی پیش از این سوابق خود را به عنوان دبیر فدراسیون جودو و دبیر سابق هیأت رئیسه این فدراسیون ارائه کرده بود که از سوی این کمیسیون تطبیق، صلاحیت وی مورد تأیید قرار نگرفت اما پس از ارائه مدارک جدید به عنوان عضو هیأت رئیسه کوراش آسیا، صلاحیت وی از سوی وزارت ورزش و جوانان به تأیید رسید.

به گزارش ایسنا، به این ترتیب امیر حسین سیاحی، آرش میراسماعیل، عبدالله جعفری، داود میقانی، ابوالفضل حیدریان، منصور عبدی، محمد درخشنده، مازیار ناظمی و توفیق کابلی ۹ کاندیدای ریاست فدراسیون جودو هستند که می‌توانند در انتخابات این فدراسیون شرکت کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید