امروز : دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۷

ثبت نام ۸ نفر برای تصدی ریاست فدراسیون چوگان

دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان از ثبت نام ۸ نفر برای تصدی ریاست این فدراسیون خبر داد و گفت: مدارک افراد ثبت نام کننده برای بررسی به وزارت ورزش و جوانان ارسال می‌شود.
ثبت نام ۸ نفر برای تصدی ریاست فدراسیون چوگان
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۱ |
کد خبر : ۶۸۵۲ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، اصغر ناظری با اشاره به اینکه هشت نفر برای تصدی ریاست فدراسیون چوگان کاندیدا شده اند، گفت: بر این اساس با توجه به اتمام زمان قانونی، مدارک افراد ثبت نام کننده به وزارت ورزش و جوانان ارائه خواهد شد.

دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان با اشاره به اینکه کمیسیون تطبیق صلاحیت افراد را تعیین خواهد کرد، افزود: آقایان سیدرضا میرابوطالبی، سهیل یوسف نیا، فریدون یوسف شاهی، میعاد صادقی، ابراهیم نوزایی، یاشار بی غم و خانم‌ها سعیده صادقی و غزاله امیرابراهیمی برای تصدی ریاست فدراسیون چوگان اقدام به ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ورزش چوگان پس از ثبت جهانی در فهرست یونسکو باید بتواند با دستیابی به ثبات مدیریتی مسیر توسعه را طی کند، تصریح کرد: امیدواریم با انتخاب فرد اصلح و آشنا به رشته چوگان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این رشته ورزشی در میهن اسلامی و سراسر دنیا باشیم.

ناظری خاطرنشان کرد: زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان نیز منوط به بررسی مدارک و تأیید صلاحیت افراد کاندیدا از سوی مراجع ذیصلاح است که متعاقباً اعلام خواهد شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید