امروز : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰

برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار شود.
برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج
شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۲ |
کد خبر : ۶۷۴۰ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ۱۵ دی ماه با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در این کشور آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹  

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات یک - یک بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا صفر - یک اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند یک - ۴ هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه صفر - صفر فلسطین ورزشگاه شارجه 

--------------------------------------------------

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین ۲ - یک قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی یک - صفر فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران ۵ - صفر یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ۳ - ۲ ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ۴ - صفر کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ۳- ۲ ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان ۲-  یک عمان ورزشگاه شارجه

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر ۲ - صفر لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین صفر - یک تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن ۲ - صفر سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند صفر - ۲ امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا ۳ - صفر فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین صفر - ۳ چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان صفر - یک کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

--------------------------------------------------

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ایران - ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - یمن ورزشگاه شارجه

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ کره شمالی - قطر ورزشگاه خلیفه بن زاید

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید 

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

--------------------------------------------------

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

--------------------------------------------------

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

--------------------------------------------------

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۳۸ - برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

--------------------------------------------------

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

--------------------------------------------------

۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

مرحله نهایی

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید