امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷

هیات اجرایی کمیته المپیک در مورد کاندیداهای انتخابات OCA تصمیم می‌گیرد

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: در مورد لیست نهایی ارسالی برای انتخابات OCA در نشستهای بعدی هیات اجرایی تصمیم گیری خواهد شد.
هیات اجرایی کمیته المپیک در مورد کاندیداهای انتخابات OCA تصمیم می‌گیرد
شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۴ |
کد خبر : ۶۵۸۴ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از  کمیته ملی المپیک؛شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص موارد مطرح شده در نشست هیات اجرایی گفت: نخستین موضوع مورد توجه امروز، برگزاری چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته (25 دی ماه) بود که مقرر شد این مجمع با محوریت دبیر کل پیگیری و مسیر اجرایی و ستاد برگزاری آن از سوی دبیر کل  تشکیل و اقدامات لازم در این مورد انجام شود. همچنین نماینده شرکت حسابرسی کمیته نیز با حضور در جلسه امروز گزارش حسابرسی سال 96 را ارائه دادند و نهایتا مقرر شد در مجمع  آتی کمیته ملی المپیک مطرح شود.
شهنازی تصریح کرد: با توجه به ضرب الاجل تعیین شده از سوی شورای المپیک آسیا، لیست اولیه کاندیداها جهت حضور در کمیسیونهای مختلف OCA به شورای مذکور ارسال و مقرر شد تا در خصوص لیست نهایی ارسالی به OCA  که تا اسفند ماه امسال زمان داریم  در نشستهای بعدی هیات اجرایی در این باره تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در خاتمه ابراز داشت:همچنین طاهریان  نائب رئیس کمیته ملی المپیک گزارشی از عملکرد و فعالیتهای کمیسیونهای مختلف کمیته ارائه داد و مقرر شد تا از این پس در نشستهای بعدی هیات اجرایی، روسای هر یک از اعضای کمیسیونها به ارائه گزارشی از فعالیتهای خود بپردازند.

سخنگوی کمیته ملی المپیک در خاتمه گفت: ضمنا با عنایت به مفاد اساسنامه کمیته ملی المپیک اعضای هیات اجرایی تاکید کرد که کمیسیونها در کمیته ملی المپیک نقش مشورتی داشته و چنانچه نظراتی دارند باید ابتدا به هیات اجرایی پیشنهاد دهند تا پس از بررسی و تصویب، جهت اجرا به واحدهای مربوطه اجرایی کمیته ملی المپیک ارجاع گردد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید