امروز : پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

دبیر فدراسیون کشتی: منتظر اعلام وزارت ورزش برای ثبت‌نام از کاندیداها هستیم

دبیر فدراسیون کشتی گفت: درخواست روسای هیأت های کشتی را بعنوان اکثریت مجمع برای برگزاری هرچه سریعتر انتخابات به وزارت ورزش ارسال کرده ایم.
دبیر فدراسیون کشتی: منتظر اعلام وزارت ورزش برای ثبت‌نام از کاندیداها هستیم
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۸ |
کد خبر : ۶۵۲۸ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رضا لایق بیان این مطلب افزود: روسای هیأت های کشتی سراسر کشور از وزارت ورزش و جوانان درخواست کرده اند برای اینکه برنامه های کشتی کشور برای حضور در رقابت های المپیک 2020 با نوع تفکر و برنامه ریزی مدنظر رئیس منتخب مجمع انجام شود، هرچه زودتر روند انتخابات را در کشتی کشور برگزار کنند.

وی ادامه داد: بعنوان دبیر مجمع این درخواست را به صورت رسمی به وزارت ورزش و جوانان منعکس کرده ام و منتظر اعلام نظر مسئولان ذیربط برای شروع زمان ثبت نام از کاندیداها هستیم.

لایق در مورد دغدغه مسئولان وزارت ورزش و جوانان در زمینه تعیین تکلیف برخی هیأت های دارای سرپرست تصریح کرد: تعداد بسیار محدودی از هیأت های ما با سرپرست اداره می شوند که فکر می کنم با توجه به مکاتبات صورت گرفته با اداره کل ورزش و جوانان استان های ذیربط اکثریت این هیأت ها در کوتاه ترین زمان ممکن تعیین تکلیف شوند و ما از این نظر مشکلی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به پیگیری روسای هیأت های کشتی، مسئولان محترم وزارت ورزش و جوانان که همواره با احترام به اساسنامه و نظر اعضای مجمع اقدام کرده و در کنار کشتی بوده اند در کمترین زمان ممکن روند برگزاری مجمع و ثبت نام از کاندیداها را اعلام کنند.

لایق در پایان گفت: پنج شنبه و جمعه این هفته و هفته بعد به ترتیب جام باشگاه های جهان در کشتی آزاد و فرنگی بابل و اردبیل برگزار می شود و هفته اول دیماه نیز مرحله اول انتخابی تیم های ملی انجام می شود و تلاش مجموعه کشتی کشور پیگیری مناسب برنامه ها است تا با تعیین رییس جدید توسط مجمع فرد منتخب بتواند با کمترین مشکل کارها را پیگیری کند.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید