امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۲

رییس هیئت کشتی البرز: درخواست مجمع کشتی برگزاری هر چه سریعتر انتخابات است

رییس هیئت کشتی البرز گفت: اگر وضعیت رییس فدراسیون کشتی به زودی مشخص نشود برنامه ریزی بلند مدت امکان پذیر نیست و وقتی این امر ممکن نباشد امکان موفقیت هم پایین می آید.
رییس هیئت کشتی البرز: درخواست مجمع کشتی برگزاری هر چه سریعتر انتخابات است
شنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۶۵۱۰ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حمید یاری، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: از حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون و  رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی که دبیر مجمع کشتی نیز هستند خواستیم که درخواست روسای هیئت های کشتی بعنوان اکثریت مجمع را به وزارت ورزش و جوانان انتقال دهند تا هر چه سریعتر روند ثبت نام از کاندیداها آغاز شود و انتخابات در اسرع وقت برگزار گردد.

 یاری تصریح کرد: بنی تمیم و همکاران وی در فدراسیون در تلاش هستند که امور جاری و برنامه ها به شکل مناسبی دنبال شود اما کشتی بعنوان پرافتخارترین ورزش ایران در رقابت‌های جهانی و المپیک نباید بلاتکلیف باشد و باید هرچه زودتر با تعیین رئیس جدید برنامه‌های خود را طبق نظر رییس منتخب مجمع ادامه دهد. اگر روند به همین شکل پیش برود مطمئنا دچار یک رکود خواهیم شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان که تا امروز طبق نظر مجمع و براساس اساسنامه، امور را دنبال کرده اند، دستور برگزاری هر چه سریع تر مجمع انتخاباتی نیز بدهند تا کشتی کشور بتواند همچون المپیک ریو در المپیک توکیو هم موفق باشد.کار بسیار سختی در توکیو پیش رو داریم و لازم است هر چه سریعتر فدراسیون با شناخت رییس خود برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید