امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱

برتری عبدالله عزیزی مقابل هادی حبیبی در انتخابات هیات کشتی تهران

با برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات کشتی استان تهران،در نهایت عبدالله عزیزی با غلبه بر هادی حبیبی بار دیگر به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.
برتری عبدالله عزیزی مقابل هادی حبیبی در انتخابات هیات کشتی تهران
شنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۵ |
کد خبر : ۶۴۷۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی ریاست هیات کشتی استان تهران در محل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به ریاست گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و با حضور حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی و با حضور ۱۷ عضو مجمع برگزار شد.

در حالی که ۱۸ کاندیدا برای حضور در این انتخابات تایید شده بودند در نهایت با انصراف و عدم حضور ۱۶ کاندیدا در نهایت رقابت میان هادی حبیبی و عبدالله عزیزی رییس سابق هیات کشتی استان تهران برگزار شد که در پایان عبدالله عزیزی با کسب ۱۵ رای از مجموع ۱۷ رای بار دیگر به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران به مدت ۴ سال انتخاب شد.هادی حبیبی نیز ۲ رای بدست آورد.

عبدالله عزیزی،هادی حبیبی،فرزاد آقامحسنی،سید رمضان زرندی،پیمان مرادی،محمدرضا زند مقدم،امین عسگرپور،ایوب علائی،ستار عباسی،محمد مشهدی آقایی،حمیدرضا فرسیابی،مجید بامدادی،اکبر بهتری،علی بازیار،مهدی برائتی،محمدرضا توپچی،بهزاد کاظمی نیا و حسین ثابت کار ۱۸ کاندیدای پست ریاست هیات کشتی استان تهران بودند که پیش از رای گیری تعداد ۱۶ کاندیدا یا از ادامه حضور در انتخابات انصراف دادند و یا در مجمع حاضر نشدند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید