امروز : چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹

مراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد

مراسم تودیع بهروز منتقمی و معارفه حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف امروز یکشنبه 22 مهر ماه با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
مراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۵ |
کد خبر : ۶۲۵۰ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف روز چهارشنبه 18مهرماه در هتل المپیک برگزار شد و حمید عزیزی با اکثریت آرا به عنوان رئیس فدراسیون گلف انتخاب شد. در همین رابطه مراسم تودیع بهروز منتقمی و معارفه حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف امروز یکشنبه 22 مهر ماه با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

بهروز منتقمی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به دکتر عزیزی از حضور نیروی جوان و باانگیزه در فدراسیون گلف ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: توانمندی در پیاده سازی برنامه های پیش رو را در دکتر عزیزی می‌بینم.

وی همچنین برگزاری آبرومندانه مجمع و انتخابات سالم فدراسیون گلف را حاصل کار جمعی خواند و از تلاشهای کیکاووس سعیدی رییس اسبق فدراسیون گلف تقدیر کرد.

در ادامه سید محمد شروین اسبقیان از جامعه شریف گلف تشکر کرد و از زحمات کیکاووس سعیدی رییس اسبق فدراسیون گلف قدردانی نمود و ضمن خیر مقدم به دکتر عزیزی نسبت به حضور ایشان در فدراسیون گلف اظهار امیدواری کرد.

رئیس فدراسیون گلف نیز در ادامه تصریح کرد: از زحمات آقای بهروز منتقمی قدردانی می کنم و از ایشان درخواست می‌کنم که در ادامه مدیریت، فدراسیون گلف را از تجربیات خود بهره مند نمایند و با کمک همه دوستان بتوانیم از همه ظرفیتهای ممکن به نحو احسن استفاده کنیم.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در پایان این مراسم حکم ریاست حمید عزیزی در فدراسیون گلف را که وزیر ورزش و جوانان ابلاغ کرده بود، قرائت کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید