امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱

دهخدایی: آماده کناره‌گیری از ریاست چوگان هستم

رییس فدراسیون چوگان با تاکید بر آمادگی‌اش برای تمکین از قانون و کنار رفتن از فدراسیون چوگان گفت: رییس بعدی فدراسیون باید از جامعه چوگان باشد.
دهخدایی: آماده کناره‌گیری از ریاست چوگان هستم
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۱ |
کد خبر : ۶۱۶۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الله دهخدایی، در پاسخ به این سوال که با توجه به ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی، برای کناره‌گیری از ریاست فدراسیون چوگان به وزارت ورزش اعلام آمادگی کرده یا خیر اظهار کرد: من پیش از این هم اعلام کردم تابع قانون هستم و هر چه که قانون بگوید را اجرا می‌کنم اما به وزارت ورزش برای کناره‌گیری از ریاست فدراسیون اعلام آمادگی نکردم. ما نه جلوتر از قانون و نه عقب‌تر از آن حرکت می‌کنیم.

رییس فدراسیون چوگان درباره اینکه آیا تصمیمی برای سرپرستی این فدراسیون از جانب وزارت ورزش اعلام شده یا خیر گفت: چیزی را به ما اعلام نکردند اما قاعدتا سرپرست برای فدراسیون انتخاب می‌شود تا زمینه برگزاری انتخابات را مهیا کند.ان‌شاءالله هر چه که به نفع فرهنگ این مملکت و ورزش کهن چوگان باشد اتفاق بیفتد. قطعا باید فردی ریاست فدراسیون را در دست گیرد که از اهالی چوگان و مورد قبول جامعه چوگان باشد.

دهخدایی تصریح کرد: برای این رشته زحمات زیادی کشیده شده و امیدوارم فردی ریاست فدراسیون را در دست بگیرد که بتواند مسیر پیشرفت این رشته را ادامه دهد.

وی در ادامه درباره رقابت ‌های پیش روی چوگان نیز گفت: ۱۸ مهر ماه در حضور وابستگان نظامی ۵۰ کشور جهان، بازی چوگان در باشگاه ارتش و در جهت شناخت هر چه بیشتر کشورها نسبت به جایگاه چوگان در ایران و ویژگی‌های این رشته برگزار می‌شود. رقابت‌های پیشکسوتان نیز آبان ماه و مسابقه‌ای به نفع انجمن خیریه گابریک اواخر مهر ماه برگزار خواهد شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید