امروز : پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶

رمضی: هنوز برای حضور در انتخابات فدراسیون ورزش کارگری تصمیم نگرفته‌ام

سرپرست فدراسیون آماتور ورزش کارگری درباره کاندیداتوری خود برای ریاست این فدراسیون گفت: هنوز برای کاندیداتوری فدراسیون ورزش کارگری تصمیم جدی نگرفته‌ام.
رمضی: هنوز برای حضور در انتخابات فدراسیون ورزش کارگری تصمیم نگرفته‌ام
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴ |
کد خبر : ۶۱۴۶ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جواد رمضی، درباره کاندیداتوری خود برای ریاست فدراسیون آماتوری ورزش کارگری اظهار کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای شرکت‌کننده در انتخابات فدراسیون ورزش کارگری از ۳۱ شهریور آغاز شده و تا یازده مهر ادامه خواهد داشت. البته برای شرکت در انتخابات هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام و یازده مهر در صورتی که احساس کنم حضورم برای ورزش کارگری نه به عنوان رییس فدراسیون بلکه به عنوان یک خدمتگزار موثر است، آمادگی خود را اعلام خواهم کرد.

وی گفت: طی ۷ ماهی که سرپرستی این فدراسیون را بر عهده گرفتم تلاشم بر این بود تا ورزش را در بین جامعه کارگری نهادینه کنم و تنها امکان حضور کارگران را در تورنمنت‌های داخلی و بین‌المللی مهیا کنم. اگر به این نتیجه برسم که این حضور تا به امروز موجب رشد و پیشرفت ورزش کارگری شده است، قطعا مسیر را ادامه و تسهیلات بهتری را برای مطرح کردن ورزش کارگری در کشور فراهم خواهم کرد.

رمضی همچنین از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی جایزه بزرگ کارگران در بندرانزلی خبر داد و خاطرنشان کرد: برای شرکت در این تورنمنت تاکنون ۱۷ تیم داخلی اعلام آمادگی کرده‌اند که مسابقات از فردا یکشنبه ۸ مهر در بندر انزلی برگزار می‌شود و به مدت ۲ روز ادامه خواهد داشت. در پایان این تورنمنت به نفر اول ۲ میلیون، نفر دوم یک میلیون و پانصد هزار تومان، نفر سوم یک میلیون و نفر چهارم پانصد هزار تومان جایزه نقدی پرداخت خواهد شد.

وی در پایان افزود: هدف ما از برگزاری چنین تورنمنت‌هایی افزایش تعداد مسابقات بین جامعه کارگری و شناسایی استعدادهاست. البته نفرات برتر مسابقات والیبال ساحلی جایزه بزرگ به تیم ملی دعوت نمی‌شوند و این مسابقه تنها برای ایجاد انگیزه و نهادینه کردن ورزش در بین جامعه کارگری است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید