امروز : شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

"بخشی" به عنوان نخستین مدیرکل زن استانی تاریخ ورزش ایران منصوب شد

با حکم وزیر ورزش و جوانان «مریم بخشی» به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و نخستین بانوی مدیرکل ورزش کشور منصوب شد.
"بخشی" به عنوان نخستین مدیرکل زن استانی تاریخ ورزش ایران منصوب شد
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۶ |
کد خبر : ۵۶۴۰ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با حکم دکتر سلطان‌فر، وزیر ورزش و جوانان «مریم بخشی» به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان منصوب شد.

در حکم دکتر سلطانی‌فر خطاب به مریم بخشی آمده است:

"با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات، ایجاد بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شان والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خود باوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید."

وزارت ورزش و جوانان، 31 مدیر کل استانی دارد که در سه سطح تقسیم شده اند و استان گیلان در سطح یک استان‌های کشور قرار گرفته است.

گفتنی است؛ «مریم بخشی» 37 ساله، کارشناس ارشد رشته تربیت بدنی و دانشجوی دکتری این رشته است و در 8 اردیبهشت ماه امسال به عنوان سرپرست ورزش و جوانان استان گیلان منصوب شد؛ وی به مدت 15 سال سمت‌های مدیریتی مختلفی در اداره کل ورزش و جوانان گیلان را بر عهده داشته که معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان و ریاست هیات ورزش‌های همگانی استان گیلان از جمله آنهاست. 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند