امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶

علی‌نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

چهل و چهارمین جلسه هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا برگزار شد که طی آن دکتر «مهدی علی نژاد» نایب رئیس فدراسیون آسیایی این رشته باقی ماند.
علی‌نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند
شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۹ |
کد خبر : ۵۵۹۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبر، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ این نشست امروز (شنبه) در هتل «لوته» شهر «سئول» کره جنوبی برگزار شد و رئیس فدراسیون ووشوی ایران برای چهار سال دیگر به عنوان نایب رئیس فدراسیون آسیایی ووشو انتخاب شد.

علی نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران از سال ۲۰۰۷ به مدت سه سال عضو هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا بود و از ۲۰۱۰ تاکنون نایب رئیس فدراسیون قاره کهن است. وی عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی ووشو نیز است.

دیگر نواب رئیس فدراسیون آسیایی از کشورهای چین، کره جنوبی و فیلیپین انتخاب شدند. همچنین نمایندگان مالزی، اندونزی، تایوان، ژاپن و هند به عضویت هیات رئیسه در آمدند. در این بین وزیر صنعت اندونزی که رئیس فدراسیون ووشوی این کشور است و همچنین رئیس مالزی برای نخستین بار به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شدند.

همچنین «چن» از ماکائو نیز دبیر کل باقی ماند. ریاست فدراسیون آسیایی این رشته نیز برعهده «فوک» از هنگ کنگ است.

این انتخاب ها باید در جریان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به  تصویب نهایی کنگره آسیایی ووشو برسد. به طور معمول کنگره تمامی انتخابات را تایید می کند.

همچنین در جلسه فوق تصویب شد تا مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۱۹ به میزبانی برونئی و رقابت های بزرگسالان قاره کهن در سال ۲۰۲۰ به میزبانی شهر «دهلی نو» هند برگزار شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند