امروز : یکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸

احمد دنیامالی: کنار نمی‌کشم و تا انتها هستم

رئیس سابق فدراسیون قایقرانی که برای حضور در انتخابات این فدراسیون ثبت نام کرده گفت: می‌خواهم از تجربیات این سال‌هایم برای رشد قایقرانی استفاده کنم.
احمد دنیامالی: کنار نمی‌کشم و تا انتها هستم
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۰ |
کد خبر : ۵۴۸۵ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، احمد دنیامالی، در پاسخ به این سوال که آیا ثبت نام کرده که در انتخابات بماند یا تصمیم دارد کنار بکشد؟ اظهار کرد: قطعا ثبت نام کرده‌ام که بمانم و تا آخر هستم. من این مدت هم از قایقرانی دور نبودم و با توجه به اینکه در فدراسیون جهانی و آسیایی هستم فعالیتم در قایقرانی ادامه‌دار بود. امیدوارم  بتوانم از تجربیات این سال‌هایم برای رشد قایقرانی استفاده کنم. به هر حال هدف همه ما این است که برای اعتلای ورزش از توانایی‌هایمان استفاده کنیم. شرایط کنونی فرق کرده و وضعیت فعالیت فدراسیون‌ها نیز روز به روز فرق می‌کند.

رئیس سابق فدراسیون قایقرانی ادامه داد: همه دوستان ما در قایقرانی زحمت کشیده‌اند. تلاش ما هم این است که توسعه و قدرت قایقرانی بیشتر شود. نیاز به کارهای زیربنایی داریم و امیدواریم که بتوانیم قایقرانی را در این مسیر قرار بدهیم.

او افزود: قایقرانی ایران باید از آسیا خارج شود و به جهانی برسد. با توجه به اینکه ورزش ایران در دو سه رشته مدال‌آور المپیک است و کل ورزش کشور باید تلاش کند که به جمع مدال‌آوران المپیک اضافه شود هدف و تلاش ما این است که بتوانیم از پتانسیل قایقرانی استفاده کرده و این رشته را نیز وارد ورزش‌های مدال‌آور المپیک کنیم. قایقرانی یکی از این رشته‌هایی است که پتانسیل رسیدن به این اتفاق را دارد.

دنیامالی در پاسخ به این سوال که می‌توان گفت رقابت رئیس کنونی با رئیس سابق برای دوره جدید فدراسیون پیش‌رو است؟ تصریح کرد: نه. من و آقای امینی آنقدر با تجربه هستیم که به این مسائل فکر نکنیم. سعی همه ما این است که در کنار هم کمک کنیم تا قایقرانی رشد کند. قطعا عرصه عرصه‌ای است که هرکسی باشد که بتواند بهتر از دیگری برای قایقرانی کار کند او باید وارد میدان شود. چون هدف ما رشد این رشته است.

او درباره برنامه‌های مد نظرش تصریح کرد: من یک سری فعالیت‌هایی را شروع کرده بودم که انجام شد و یکسری هم باید ادامه پیدا کند. اصلی‌ترین برنامه ما جوان‌گرایی و تربیت نیروی انسانی متخصص برای قایقرانی است. همه ما یک خانواده هستیم و باید از پتانسیل این خانواده استفاده کرده و البته این خانواده را بزرگ‌تر کنیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید