امروز : یکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۹

رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد

در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال، احمد ضیایی با کسب 43 رای به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد.
رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۶ |
کد خبر : ۵۱۹۳ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال صبح امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع را بر عهده داشت. شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک نماینده کمیته بود. محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در مجمع حضور داشت.

در این انتخابات 5 کاندیدا به نام های محمدتقی حسن‌زاده، کریم فروزان، احمد ضیایی، بهنام محمودی، امیرحسین منظمی برای ریاست فدراسیون والیبال  با یکدیگر رقابت می کردند.

ساعاتی قبل از آغاز مجمع انتخاباتی کریم فروزان یکی از کاندیدا به دلیل نزدیکی دیدگاه هایش با احمد ضیایی از حضور در انتخابات کناره گیری کرد.

نکته عجیب اینکه بهنام محمودی کاپیتان سابق تیم ملی و آخرین نامزد تائید صلاحیت شده که در آخرین روزها تائید صلاحیت وی برای حضور در انتخابات والیبال اعلام شد، در مجمع غایب است و همین غیبت ابهاماتی را بوجود آورده است.

امیرحسین منظمی دیگر کاندیدا نیز پس از صحبت درباره شرایط والیبال از انتخابات کناره گیری کرد و تاکید نمود در آینده با برنامه جدید وارد کارزار خواهد شد.  

در نهایت انتخابات بین دو کاندیدای باقی مانده یعنی محمدتقی حسن‌زاده و احمد ضیایی برگزار شد که در پایان رای گیری، احمد ضیایی با کسب 43 رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال در چهار سال آتی انتخاب شد. محمدتقی حسن‌زاده نیز یک رای کسب کرد.

بدین ترتیب احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبال رسما به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد تا دوران صدرات ۱۱ ساله داورزنی در این فدراسیون خاتمه پیدا کند.

 


منبع : فارس

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند