امروز : یکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۷

داورزنی: در کنار والیبال خواهم بود

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: از مجموعه دوستانی که در این ۱۱ سال کنار ما بودند تشکر می کنم. خیلی از آنها دیگر در بین ما نیستند اما زحمات زیادی کشیدند.
داورزنی: در کنار والیبال خواهم بود
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۵ |
کد خبر : ۵۱۸۸ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع انتخابات والیبال گفت: صحبت کردن در این فضا سخت است. خیلی تلاش کردیم تا به اهداف پیش رو‌ برسیم. از مجموعه دوستانی که در این ۱۱ سال کنار ما بودند تشکر می کنم. خیلی از آنها دیگر در بین ما نیستند اما زحمات زیادی کشیدند. از همه اصحاب رسانه و زحمت کشان که در این ۱۱ سال کنار والیبال بودند هم تشکر ویژه می کنم. از همه بازیکنان خوب رده های ملی هم تشکر می کنم. از سال ۲۰۰۷ از رده نوجوانان به تیم ملی اضافه شدند و حالا مدعی هستیم در بزرگسالان می‌توانیم دو‌ تیم ملی آماده داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: والیبال گلخانه ای عمل نکرده است و نمی‌دانم چرا برخی ها این اعتقاد را دارند. موضوع لیگ برتر را هم به موقع تحلیل خواهیم کرد اما مسایل اقتصادی کشور را هم باید در نظر گرفت.موفقیت هایی مه حاصل شد به دلیل تلاش یک مجموعه بود. از همه دوستان که در این مدت به انواع مختلف به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. والیبال گلخانه ای عمل نکرده است و نمی‌دانم چرا برخی ها این اعتقاد را دارند. موضوع لیگ برتر را هم به موقع تحلیل خواهیم کرد اما مسایل اقتصادی کشور را هم باید در نظر گرفت.

داورزنی ادامه داد: موفقیت هایی که حاصل شد به دلیل تلاش یک مجموعه بود. از همه دوستان که در این مدت به انواع مختلف به ما کمک کردند، تشکر می‌کنم.چون من عضو هیات رییسه جهانی هستم در کنار والیبال خواهم بود تا به اهداف عالی خود برسیم. از اصحاب رسانه که در این مدت حامی والیبال بودند هم تشکر می کنم.

 


منبع : فارس

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند