امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸

رئیس جدید والیبال برنامه هایش را تشریح رد

رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: نخستین کار من به عنوان رئیس جدید تدوین ساختار جدید فدراسیون خواهد بود.
رئیس جدید والیبال برنامه هایش را تشریح رد
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۹ |
کد خبر : ۵۱۸۱ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، احمد ضیایی پس از انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال اظهار داشت: متاسفانه برخی تصور می‌کنند که من به خاطر دوستی قدیمی و توصیه داورزنی در مجمع رای آوردم و رئیس شدم ولی کسانی که این توهم را در سر دارند باید پاسخگو باشند. روسای هیئت‌های ما که امروز رای دادند صاحب اندیشه هستند.

وی ادامه داد:  من  تنها یک تماس تلفنی با یکی از هیئت‌ها در این مدت داشتم و نیازی نبود که مثل برخی از دوستان راه بیفتم و کارهایی انجام بدهم. تنها آرزوی من این است که شرمنده این اعتماد نشوم. 

رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون والیبال تا دو ماه دیگر با وضعیت موجود به کار خود ادامه خواهد داد و بعد از 2 ماه نشستی با اعضا برگزار خواهیم کرد تا در مورد بسیاری از مسائل تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف کنیم. ترکیب نهایی فدراسیون را در آن موقع معرفی خواهم کرد.

ضیایی در مورد غیبت بهنام محمودی در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال گفت: بهنام محمودی از بزرگان والیبال ایران و شناسنامه این ورزش در کشور است. من روز گذشته با او صحبت و از حضور در انتخابات ابراز خوشحالی کردم.

وی تصریح کرد: محمودی در جمع ما خواهد بود چون باید در کنار ما باشد. ولی دلیل غیبت او در جلسه امروز را باید از خودش بپرسید.  

رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: دوستانی که در مجمع حاضر هستند شناخت چندین ساله‌ای از من دارند و من نیز به برنامه‌های فعلی فدراسیون اعتقاد دارم، با این حال تاکید می‌کنم که هیچ برنامه ای مصون از بازنگری نیست. 

ضیایی در پایان تصریح کرد: نخستین کار من به عنوان رئیس جدید تدوین ساختار جدید فدراسیون خواهد بود.

 


منبع : تسنیم

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند