امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲

کمیته ملی المپیک ثبت‌نام هاشمی را تایید نکرد

کمیته ملی المپیک اعلام کرد تنها ثبت‌نام نامزد انتخاباتی امروز رباب شهریان بوده است.
کمیته ملی المپیک ثبت‌نام هاشمی را تایید نکرد
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۱:۲۵ |
کد خبر : ۵۰۶۴ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مهمترین خبر امروز مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک ثبت‌نام مهدی هاشمی رئیس سابق فدراسیون تیراندازی بود. خبری که روز خروجی سایت کمیته ملی المپیک و کانال این کمیته قرار نگرفت. کمیته ملی المپیک اعلام کرد هاشمی هیچ ثبت‌نامی امروز انجام نداده است. رباب شهریان تنها نامزد ثبت‌نامی امروز بود.

کمیته ملی المپیک که در انتخابات جدید فدراسیون تیراندازی نماینده‌‌ای نفرستاده بود تا به این صورت نشان دهد با تصمیم وزارت ورزش مبنی بر برکناری هاشمی مخالف است، در پاسخ نامه اولیه فدراسیون جهانی تیراندازی درباره رئیس فدراسیون ایران نام هاشمی را ذکر کرده بود.

البته اینجا پایان ماجرا نبود و حضور مهدی هاشمی در انتخابات کمیته ملی المپیک که از نظر قوانین داخلی عضو مجمع نیست چرا که ریاست فدراسیون را برعهده ندارد و علی دادگر رئیس فدراسیون ایران است موضوعی که مورد تایید سایت فدراسیون جهانی هم نیست و آنها همچنان هاشمی را به عنوان رئیس می‌شناسند.

فدراسیون جهانی در نامه‌ای که بعد از برگزاری مسابقات سلاح‌های بادی آسیا و کسب 2 سهمیه المپیک به کمیته ملی المپیک فرستاده خواهان تعیین تکلیف در این باره شده است این در حالی است که کمیته ملی المپیک هنوز پاسخی به این نامه نداده است.

 


منبع : فارس

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید