امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶

افشاردوست: لیگ برتر والیبال محله بروبیا نیست!

دبیر فدراسیون والیبال گفت: لیگ برتر والیبال محله بروبیا نیست که هر اسپانسری دلش خواست یک روز تیمداری کند و یک روز دیگر هم انصراف بدهد.
افشاردوست: لیگ برتر والیبال محله بروبیا نیست!
شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۶ |
کد خبر : ۵۰۰۴ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمود افشاردوست در خصوص وضعیت تیم سارویه که از ادامه حضور در لیگ برتر والیبال انصراف داده، اظهار داشت: متاسفانه پیش از آغاز لیگ برخی‌ها با متوسل شدن به مسئولان استانی به دنبال تیمداری هستند و وقتی در لیگ حاضر می‌شوند نمی‌توانند به تعهدات خود عمل کنند. الان هم که در تنگناها گرفتار می‌شوند کسی نیست به آنها کمک کند.

 

وی ادامه داد: ساروی‌ها بین خودشان هم مشکلاتی دارند و این مشکلات را می‌خواهند توسط فدراسیون حل کنند. ضمن اینکه پیگیری‌هایی از طریق افراد غیر ورزشی صورت می‌گیرد که این مسئله کار را برای تصمیم‌گیری سخت می‌کند. فدراسیون والیبال هم مجبور است در اتخاذ تصمیمات وضعیت بازیکنان و هواداران والیبال را هم  در نظر بگیرد.

 

دبیر فدراسیون والیبال در خصوص قراردادهای یک میلیون تومانی برخی بازیکنان سارویه تصریح کرد: من بارها به بازیکنان گفته‌ام که در بستن قرارداد دقت کنند. قراردادی که در فدراسیون والیبال ثبت شده با همین مبلغ است. یکی دو تا از بازیکنان سارویه با من تماس گرفتند و به آنها گفتم که چیزی که در قرارداد رسمی ثبت شده ملاک است.

افشاردوست تصریح کرد: لیگ برتر والیبال محله بروبیا نیست که هر اسپانسری دلش خواست یک روز تیمداری کند و یک روز دیگر هم انصراف بدهد. متاسفانه باشگاه‌های ما هیچ سازوکاری ندارند. کنار این موضوع مسئولانی که پیش از آغاز لیگ به دنبال تیمداری هستند هم باید تا آخر پای کار باشند.

وی در مورد زمان بازگشت کولاکوویچ به ایران گفت: کولاکوویچ پس از پایان تعطیلات ژانویه به ایران برمی‌گردد. البته در ایران هم که نبود همه مسابقات لیگ را می‌بیند و درباره وضعیت بازیکنان از ما سوال می‌کند.

دبیر فدراسیون والیبال در خصوص عدم احراز صلاحیت بهنام محمودی و ناراحتی او از فدراسیون والیبال اظهار داشت: بهنام محمودی توسط وزارت ورزش تایید صلاحیت شد. بررسی سایر صلاحیت‌های او و سایر نامزدها هم در اختیار وزارت ورزش نیست و سایر ارگان‌ها باید این موضوع را بررسی کنند. تا الان صلاحیت 4 نامزد دیگر به وزارت ورزش ارسال شده و صلاحیت بهنام محمودی هنوز به این وزارتخانه اعلام نشده است. اعلام اسامی نامزدهایی که صلاحیت‌شان تایید شده‌اند هم که توسط فدراسیون والیبال انجام شد با دستور وزارت ورزش بود. این موضوع هم از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری است. فدراسیون والیبال مسئولیتی در قبال تایید صلاحیت نامزدها ندارد.

افشاردوست در مورد این که گفته می‌شود ضیایی به راحتی رئیس آینده فدراسیون والیبال خواهد شد، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اینگونه باشد. به هر حال هیئت‌های ما مستقل هستند و کسانی که حق رای دارند با بررسی نسبت به انتخاب فرد مورد نظرشان اقدام خواهند کرد. البته در هر انتخاباتی همیشه رایزنی‌هایی صورت می‌گیرد.

 


منبع : میزان

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید