امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰

آقای گل پرسپولیس در مسیر کریم انصاری فرد

شایعه‌ها از قول کی‌روش آورده‌اند که اگر علیپور که این روزها از آمادگی بالایی برخوردار است به همین روند ادامه دهد و آقای گل لیگ شود، قطعا او را به جام جهانی 2018 خواهد برد
آقای گل پرسپولیس در مسیر کریم انصاری فرد
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲ |
کد خبر : ۳۴۱۲ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با 6 گل زده، علی علیپور یکی از شانس‌های آقای گلی لیگ هفدهم است و خودش و هواداران پرسپولیس متعجب از اینکه چرا کی‌روش نام او را در فهرست جدید تیم‌ملی ننوشت.

پیدا کردن دلیلش البته آنقدرها هم سخت نیست. تیم‌ملی از چند سال پیش سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد، کریم انصاری‌فرد، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی را در همه اردوها و بازی‌هایش در اختیار داشته و با این همه مهاجم مدعی و میدان دیده که طارمی شاید کم‌تجربه‌ترین‌شان باشد، دیگر جایی برای علیپور نمی‌ماند. از طرفی با توجه به فرصت باقیمانده تا جام جهانی بعید به نظر می‌رسد که سرمربی پرتغالی بازیکن جدیدی را به تیم‌‌ملی دعوت کند؛ آن هم بازیکنی که حضور در هیچ‌یک از اردوهای پیش از این را تجربه نکرده است.

اگر چه شایعه‌ها از قول کی‌روش آورده‌اند که اگر علیپور که این روزها از آمادگی بالایی برخوردار است به همین روند ادامه دهد و آقای گل لیگ شود، قطعا او را به جام جهانی 2018 خواهد برد. کسی چه می‌داند. شاید سرنوشت کریم انصاری‌فرد که بعد از آقای گلی در لیگ برتر به دعوت کی‌روش به جام جهانی 2014 رفت، برای علی علیپور هم تکرار شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید