امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹

بنزما: رونالدو از من خودخواه‌تر است

کریم بنزما می‌گوید کریستیانو رونالدو خودخواه‌تر از او است اما حس می‌کند این به نفع رئال مادرید است و هیچ مشکلی با هم تیمی فوق ستاره خود ندارد.
بنزما: رونالدو از من خودخواه‌تر است
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۰ |
کد خبر : ۳۱۷۹ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه نزدیک به یک دهه است در کنار رونالدو بازی می‌کند؛ هر دو در تابستان سال 2009 به رئال مادرید آمدند. بنزما در دوران حضورش در رئال مادرید موفقیت‌های زیادی کسب کرده اما بر این باور است که دستاوردهایش تحت الشعاع رونالدو قرار گرفته هرچند برایش اهمیتی ندارد و رابطه خوبی با رونالدو برقرار کرده.

او به کانال پلاس گفت: من در رئال گل می‌زنم، ولی وقتی بازیکنی کنار شما است که برای تیم هر فصل 50 گل می‌زند هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. اینجا با زمانی که در لیون بازی می‌کردم، خیلی فرق دارد اما من عاشق فوتبال و بردن جام هستم، از بازی در رئال لذت می‌برم. من و رونالدو رابطه خوبی با هم داریم، بازی کنارش را دوست دارم. او دوست دارد تک ضرب فوتبال بازی کند. او خودخواه‌تر از من است اما این طبیعی است و اذیتم نمی‌کند. در نهایت این به نفع تیم است.

اینکه توانسته اینقدر در رئال مادرید بماند برای خودش هم کمی شوکه کننده است هرچند خودش می‌گوید بخش قابل توجهی از داستان‌هایی که درباره او ساخته می‌شود به خاطر فروش بیشتر است. بنزما به جای نگرانی در این باره، تمرکز خودش را روی بازی قرار می‌دهد: تصور نمی‌کردم 9 سال در رئال مادرید بمانم. وقتی در لیون بودم، رویایم بازی در رئال و بردن جام بود اما سخت‌ترین قسمت بازی در رئال فشاری است که به بازیکنان وارد می‌شود. حرف‌هایی که درباره‌ام زده‌اند برای فروش بیشتر روزنامه‌ها است. به آن عادت کرده‌ام. حواسم بیشتر به فوتبال است، با گذر زمان یاد گرفته‌ام آرام باشم.

او همچنین درباره دوران کار با ژوزه مورینیو حرف زد و از مربی پرتغالی رئال در سال‌های 2013-2010 به خاطر کمک به پیشرفت او از طریق بالا بردن انتظار از آنها یاد کرد: مورینیو به من کمک زیادی کرد. این اخلاق او است، شما را می‌سوزاند و شما مجبور می‌شوید در زمین خودتان را ثابت کنید. مربی واقعا خوبی است.

بنزما درباره غیبتش در تیم ملی فرانسه که از زمان پرونده دادگاهی‌اش با والبوئنا شروع شد، گفت: من مشکلی با دشان ندارم، ولی تا زمانی که او سرمربی باشد، فکر نمی‌کنم بختی داشته باشم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید