امروز : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰

ادعای یک جادوگر درباره کمک به تیم ملی مقابل کره جنوبی

شب گذشته یک شخص (جادوگر) در برنامه 90 ادعا کرد که با تیم‌های زیادی در فوتبال ایران کار کرده.یک منبع آگاه در مورد ادعای یک جادوگر در رابطه با تیم ملی واکنش نشان داد.
ادعای یک جادوگر درباره کمک به تیم ملی مقابل کره جنوبی
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۳ |
کد خبر : ۲۹۷۵ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، این شخص در بخشی از صحبت‌هایش مدعی شد که چند سال پیش به تیم ملی هم کمک کرده! و باعث شده تیم کشورمان در 2 بازی رفت‌وبرگشت مقابل کره‌جنوبی به تساوی برسد. این مسئله باعث شد تا برای روشن شدن این ادعا سراغ یکی از مسئولان وقت فدراسیون فوتبال برویم و در مورد صحت و سقم ادعای این شخص اطلاعاتی بگیریم.

 
این منبع آگاه در خصوص ادعای این شخص به خبرگزاری قوه قضاییه گفته است: در آن زمان این شخص که از نظر ظاهری هم وضعیت خوبی نداشت به فدراسیون فوتبال آمد و ادعاهایی را مطرح کرد. این فرد توانسته بود مهدی تاج، نایب رئیس وقت فدراسیون فوتبال را هم ملاقات کند و حرفش را بزند که با برخورد تند تاج مواجه شد. وی ادامه داد: آن زمان تاج این شخص را به حراست معرفی کرد و با بدترین برخورد او را از فدراسیون بیرون انداختیم. واقعا ظاهر این شخص آنقدر بد بود که وقتی از کنار او عبور می‌کردید، متوجه می‌شدید که حالت عادی ندارد.
 
این منبع آگاه در پاسخ به این سوال که آیا این شخص توانست به تیم ملی هم نزدیک شود، گفت: اصلا این اتفاق رخ نداد. ما نام او را به حراست اعلام کرده‌ بودیم و به همین خاطر اجازه نداشت به تیم ملی، تمرین‌ها و اردوها نزدیک شود. بعد از این برخورد این شخص چند پیامک برای ما فرستاد و ما را تهدید کرد اما به او توجهی نکردیم و کارمان را انجام دادیم. آنقدر با او تند برخورد شد که دیگر سمت فدراسیون و تیم ملی نیامد.
ادعای یک جادوگر درباره کمک به تیم ملی مقابل کره جنوبی

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید