امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴

گرشاسبی: برانکو می‌ماند/ این موضوع مورد تاکید وزیر و هیات مدیره است

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس می‌گوید برانکو می‌ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد چون این موضوع مورد تاکید وزیر ورزش و هیات مدیره باشگاه است
گرشاسبی: برانکو می‌ماند/ این موضوع مورد تاکید وزیر و هیات مدیره است
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۸ |
کد خبر : ۲۸۹۱ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به‌ گزارش ‌ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت‌: با تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان بخشی از مطالبات ما از حامی مالی برای پرداخت درصدی به کادر فنی و بازیکنان دریافت شده و ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت می‌شود.

او ادامه‌ داد: تمرینات پرسپولیس با برنامه و منظم دنبال می‌شود. هواداران اصلا نگران نباشند. با دریافت مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا که با پیگیری مستمر وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت، مانند استقلال و تراکتورسازی از این بابت هم نگرانی نداریم.

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد برانکو خاطر نشان کرد: خود من در این مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت وزیر ورزش و جوانان و هواداران از برانکو، با او جلسه‌ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره، برانکو در پرسپولیس می‌ماند چرا که عاشق ایران و پرسپولیس است.

گرشاسبی با ابراز تاسف از حادثه زلزله در غرب کشور و جان باختن هم‌وطنان گفت‌: هیات مدیره، بازیکنان و کادر فنی در غم آنها شریک‌اند و ان‌شاء‌الله فردا صبح (چهارشنبه) در برنامه گل‌ریزان جامعه ورزش کشور در مقابل ورزشگاه شهید شیرودی حاضر خواهیم شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید