امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

جباری:کمیته فنی استقلال ازاستخدام شانیاک بی خبر بود

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال و یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه اعلام کرد که اطلاعی از حضور مربی جدید در کادرفنی آبی‌پوشان نداشته است و سایر اعضای این کمیته هم بی خبر بوده اند.
جباری:کمیته فنی استقلال ازاستخدام شانیاک بی خبر بود
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۷ |
کد خبر : ۲۸۴۲ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی جباری در رابطه با حضور وینفرد شفر در استقلال و تأثیرات حضورش گفت: روندی که استقلال در پیش گرفته، نشان می‌دهد که این تیم تغییر کرده و شفر هم تأثیر زیادی گذاشته است. زمانی لیگ دسته دوم نبود و استقلال مجبور شد به لیگ دسته سوم برود، ما سکومورخوف را آوردیم و تیم به لیگ دسته اول آمد. بنابراین مربیان خارجی تأثیر خودشان را می‌گذارند. شفر مربی آلمانی است و از جایی آمده که مهد فوتبال است. او کارنامه موفقی داشته و در شرایط فعلی بهترین گزینه برای استقلال بود. وقتی تیمی بسته شده و مربی وسط کار می‌آید، زمان نیاز دارد تا با بازیکنان آشنا شده و نفرات که بخواهد جایگزین کند.

 
عضو کمیته فنی استقلال در خصوص حضور شانیاک مربی اهل چک در کادرفنی استقلال تصریح کرد: هیچ اطلاعی از حضور این مربی نداشتیم. حداقل به ما اعلام می‌کردند تا ما هم باخبر می‌شدیم. این کار درست نبود و ناراحت هستیم.
وی در واکنش به اظهارات محمد نوری دیگر عضو کمیته فنی مبنی بر اینکه رزومه این مربی بررسی شده است، گفت: چنین چیزی نیست و همانطور که گفتم اطلاعی نداشتیم. با جواد قراب و اکبر عباس ملکی از اعضای هیات مدیره صحبت کردم و گفتم حداقل باید به ما اعلام می‌کردید. نقش کمیته فنی چیست؟ اگر قرار نیست ما بدانیم یا روزمه بررسی نشود، اعلام کنند تا تکلیف خودمان را بدانیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید