امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶

حاشیه در مسابقات انتخابی تیم‌ ملی تکواندو

ظهر امروز در آخرین مبارزه از دیدارهای انتخابی تیم ملی تکواندو مبارزه دو تکواندوکار تیم ملی حاشیه‌ساز شد.
حاشیه در مسابقات انتخابی تیم‌ ملی تکواندو
شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۲۲:۳۱ |
کد خبر : ۲۷۰۳ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،‌ در حاشیه رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندوی ایران که از صبح امروز شنبه(13 آبان) که به میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار شد، در آخرین مبارزه دو ملی‌پوش تکواندوی ایران یعنی سعید رجبی و احمد محمدی به مصاف هم رفتند که این مبارزه پایان خوشی نداشت. در این مبارزه احمد محمدی در اعتراض به تصمیمات داوری در راند دوم از ادامه‌ی مبارزه دست کشید و بر روی شیاپ چانگ با حالت تمسخر آمیزی مسابقه را ادامه داد.

با ادامه دار بودن حرکات محمدی، این مبارزه به حاشیه کشیده شد و مبارزه دو ملی‌پوش بیشتر جنبه دعواهای محلی را به خود گرفت که به دور از روح قهرمانی بود.

این اتفاق به صورتی بود که پس از زمین خوردن سعید رجبی و آمدن داور به میان دو تکواندوکار برای شروع مجدد مسابقه قبل از اعلام فرمان احمد محمدی به سمت رجبی رفته و به حالت غیر معمول بالای سر رجبی رفت که این اتفاق باعث ایجاد حاشیه شد و کمی بعد مبارزه به پایان رسید.

علیرضا نصرآزادانی مربی تیم ملی در گفت و گو با ایسنا درباره این اتفاق گفت: این گونه رفتارها بسیار زشت و ناپسند است که باعث به وجود آمدن ناراحتی می‌شود. این رفتارها نشان می‌دهد که قهرمانی تنها در مبارزه نیست و بهتر است روح خود را بزرگتر کنیم تا با این کارها جلوه‌ی ورزش را خدشه دار نکنیم. امیدوام که این ورزشکاران هم در این مورد بیشتر کار کنند تا دیگر شاهد این رفتارهای زشت و زننده‌ نباشیم.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو ظهر امروز برای حضور در رقابت‌های گرنداسلم برگزار شد.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید