امروز : شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

ترامپ: چون "همه می‌خواهند" در انتخابات نامزد می‌شوم/ هیچ رقیب قوی در دموکرات‌ها ندارم

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، قصد دارد در انتخابات ۲۰۲۰ مجددا شرکت کند. وی گفت: "همه از من می‌خواهند" و اینکه هیچ نامزد دموکراتی "نیست که بتواند" مرا شکست دهد.
ترامپ: چون "همه می‌خواهند" در انتخابات نامزد می‌شوم/ هیچ رقیب قوی در دموکرات‌ها ندارم
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵ |
کد خبر : ۵۸۴۵ |
انتخابات در دیگر کشورها
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا که به انگلیس سفر کرده است درباره شرکت مجدد در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری گفت: خب کاملا قصد انجام این کار را دارم. به نظر می‌رسد همه از من این را می‌خواهند.

ترامپ تاکید کرد هیچ دموکراتی را نمی‌شناسد که بتواند او را شکست دهد. او افزود: هیچکس نیست. همه آنها را می‌شناسم و هیچکس را نمی‌بینم.

رئیس‌جمهوری آمریکا در پاسخ به اینکه آیا در دیدار با الیزابت دوم، ملکه انگلیس درباره بریگزیت صحبت کرده است یا خیر گفت: بله. او گفت که این یک مشکل بسیار پیچیده است و حق دارد و گمان می‌کنم هیچکس نمی‌دانست که این مساله چقدر سخت می‌شود. همه فکر می‌کردند خیلی ساده باشد، می‌مانیم یا نمی‌مانیم یا اینکه بگذارید ببینیم چه می‌شود!

او درباره ملکه سالخورده انگلیس گفت: او زن فوق‌العاده‌ای است. او خیلی باهوش است و خیلی زیبا. وقتی می‌گویم زیبا منظورم زیبایی درونی و بیرونی است. او زن زیبایی است.

ترامپ در پاسخ به سوال پی‌یر مورگان، روزنامه‌نگار انگلیسی درباره اینکه آیا ملکه او را دوست دارد یا خیر گفت: خب نمی‌خواهم جای او حرف بزنم ولی می‌توانم بگویم که من او را دوست دارم. خب معمولا اینطور است ولی من او را خیلی زیاد دوست دارم. او خیلی شیک و زیباست. او خیلی خاص است. او خیلی باهوش، خیلی دانا و زیباست. او فرد خیلی خاصی است.

تور اروپایی رئیس‌جمهوری آمریکا به اروپا از سفر او به بروکسل و حضور در نشست ناتو آغاز شد. او سپس راهی انگلیس شد و پس از آن در فنلاند با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه دیدار می‌کند.

او در سفرش علنا به ناتو تاخت، بریگزیت انگلیس را به باد انتقاد گرفت و جامعه انگلیس را با انتقاد تند از ترزا می غافلگیر کرد.

او بعدا با عذرخواهی از نخست‌وزیر انگلیس مقصر را "اخبار جعلی" دانست و وعده داد یک توافق تجاری دوجانبه پسا بریگزیت را به انگلیس داد.

میل آن ساندی به نقل از ترامپ گزارش داد: گمان می‌کنم خیلی خوب با هم کنار بیاییم. یکی پرسید شما دوستید یا دشمن؟ به او گفتم که گفتنش خیلی زود است. اکنون می‌توانم بگویم که رقیب هستیم اما برای ایالات متحده و بریتانیا و سایرین، کنار آمدن با روسیه و چین و جاهای دیگر...چیز خوبی است نه بد. واقعا چیز خوبی است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند