امروز : چهارشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱

سعد الحریری دست به برکناری‌های وسیع در حزب المستقبل زد

سعد الحریری که شکست سنگینی در انتخابات پارلمانی اخیر خورده، دست به برکناری و انحلال برخی افراد و نهادها در حزب متبوعش زد.
سعد الحریری دست به برکناری‌های وسیع در حزب المستقبل زد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۶ |
کد خبر : ۵۴۶۳ |
انتخابات در دیگر کشورها

 

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، دبیرخانه جریان المستقبل در بیانیه‌ای اعلام کرد که سعد الحریری تصمیم گرفته است تا دست به اصلاحات و چندین مورد برکناری و انحلال در درون حزب المستقبل بزند.

به نوشته پایگاه خبری روزنامه القدس العربی، حریری دستور داده است تا «هیأت امور انتخابات» و «تشکیلات لجستیکی انتخابات» و «دفتر و شورای هماهنگی» در بیروت، البقاع غربی، راشیا، البقاع مرکزی، الکوره و زغرتا منحل شوند.

حریری همچنین از تمامی هیأت‌های هماهنگی و مراکز خواسته است تا گزارش‌های خود را تکمیل کنند تا اقدامات لازم در مورد آن‌ها اعمال شود.

حزب المستقبل در انتخابات پارلمانی که روز یکشنبه هفته گذشته برگزار شد، در حوزه انتخاباتی «الکوره» نامزدی انتخاباتی‌اش شکست خورد. در «زغرتا» هواداران مستقبل حضور کم رنگی از خود نشان دادند. در حوزه‌های البقاع غربی و مرکزی  حزب متبوع حریری بیش از یک کرسی نتوانست کسب کند.

اما در بیروت از یازده کرسی فقط پنج کرسی از آن المستقبل شد و در مجموع این حزب 21 کرسی را در پارلمان کسب کرد در حالیکه در انتخابات دور گذشته 34 کرسی را کسب کرده بود.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند